Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

On 5/27/2019 at 7:06 PM, Jogi_ said:

Kako je meni taj njihov procenitelj objasnio to oko amortizacije, po zakonu samo kola do 4 godine starosti nemaju nikakvu amortizaciju, sve preko toga sto je auto stariji to je amortizacija veca...a logika je da su oni duzni da auto vrate u stanje u kakvom je bio pre udesa, pa kao ako ti sad zamenis 10 godina staru haubu sa novom, original haubom, tvoj auto je bolji nego sto je bio, ako zamenis polovan far sa novim farom, imas bolji far nego sto si imao pre udesa, isto vazi i za taj amortizer itd itd...

tačno tako.

On 5/27/2019 at 4:25 PM, dovlagsi said:

nigde logike da se menja polovnim delovima, koji god da je auto

osiguranje ti isplati vrednost polovnog dela, a ti doplati za novi.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo mali apdejt, mozda bude od koristi ako se neko nadje u slicnoj situaciji da se drnda sa osiguranjem posle udesa u kojem nije kriv...ova zena koju sam spominjao u prethodnom postu je posle samo jedne zalbe uspela da izvuce jos 195000 preko prvobitnih 127000, sto znaci da je ukupna naplata oko 322000...cak i kad se odbije njenih 15%, koliko uzima, meni ostaje dovoljno da se pokrijem sa popravkom i preko toga nekih 200e

Ne da nisam ocekivao, nego ono, bio sam u fazonu neka izvuce jos 50-60k, cisto da ne odem bas 1000e u minus i dosta...kaze da sam je zvao odmah posle udesa, uspela bi da naplati jos 30-40k, ali jebes ga i ovo mi je vise nego dovoljno

Tako da eto, ne znam kako je kod ostalih osiguranja, ali verujem da nema neke velike razlike, te prve uplate su im u fazonu, ako prodje prodje

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Evo mali apdejt, mozda bude od koristi ako se neko nadje u slicnoj situaciji da se drnda sa osiguranjem posle udesa u kojem nije kriv...ova zena koju sam spominjao u prethodnom postu je posle samo jedne zalbe uspela da izvuce jos 195000 preko prvobitnih 127000, sto znaci da je ukupna naplata oko 322000...cak i kad se odbije njenih 15%, koliko uzima, meni ostaje dovoljno da se pokrijem sa popravkom i preko toga nekih 200e
Ne da nisam ocekivao, nego ono, bio sam u fazonu neka izvuce jos 50-60k, cisto da ne odem bas 1000e u minus i dosta...kaze da sam je zvao odmah posle udesa, uspela bi da naplati jos 30-40k, ali jebes ga i ovo mi je vise nego dovoljno
Tako da eto, ne znam kako je kod ostalih osiguranja, ali verujem da nema neke velike razlike, te prve uplate su im u fazonu, ako prodje prodje
Jogi daj kontakt zene na PM.

Mene zveknula neka zena pri parkiranju jer htela u rikverc a menjac ostao u prvoj.

Verujem da nece biti preskupa popravka, ali da me ne zakinu ako bas ne mora.


Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 hours ago, millanče said:

brate :)

On 6/15/2019 at 8:51 PM, Jogi_ said:

Evo mali apdejt, mozda bude od koristi ako se neko nadje u slicnoj situaciji da se drnda sa osiguranjem posle udesa u kojem nije kriv...ova zena koju sam spominjao u prethodnom postu je posle samo jedne zalbe uspela da izvuce jos 195000 preko prvobitnih 127000, sto znaci da je ukupna naplata oko 322000...cak i kad se odbije njenih 15%, koliko uzima, meni ostaje dovoljno da se pokrijem sa popravkom i preko toga nekih 200e

Ne da nisam ocekivao, nego ono, bio sam u fazonu neka izvuce jos 50-60k, cisto da ne odem bas 1000e u minus i dosta...kaze da sam je zvao odmah posle udesa, uspela bi da naplati jos 30-40k, ali jebes ga i ovo mi je vise nego dovoljno

Tako da eto, ne znam kako je kod ostalih osiguranja, ali verujem da nema neke velike razlike, te prve uplate su im u fazonu, ako prodje prodje

jel se bavi i drugim poslovima ili samo osiguranjem? :)

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma iskreno, koliko ja znam pegla ta osiguranja, sedeli smo jednom u nekom restoranu kad sam joj nosio papirologiju mozda sat vremena i posle toga se jos par puta culi telefonom, tako da ono, nije da sam se bas druzio sa njom...jel te zanima nesto konkretno ili pitas bezveze?

Link to comment
Share on other sites

Da i ja kazem koju.

Prednost tih agencija je da dobro znaju koji su iznosi u kakvim situacijama, sto vecina nas nema pojma. U familji je bio saobracajni udes i za ozbiljne telesne povrede su izvukli jos oko 250% preko prvog iznosa koje je dalo osiguranje, samo pregovorima. Mogli smo da idemo i u parnicu na sudu i da dobijemo jos, ali su nam odmah savetovali da se ne isplati, iako bismo sigurno dobili spor. Posle smo culi od nezavisne strane da su nam dobro savetovali, jer smo bili blizu gornjeg iznosa za takvu situaciju, iako bi se agenciji isplatio spor. Uzeli 10%.

Cimace vas sami za rukav, kada dobju dojavu. Izaberite najjeftinijeg, svi rade isto.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Jogi_ said:

Nemam pojma iskreno, koliko ja znam pegla ta osiguranja, sedeli smo jednom u nekom restoranu kad sam joj nosio papirologiju mozda sat vremena i posle toga se jos par puta culi telefonom, tako da ono, nije da sam se bas druzio sa njom...jel te zanima nesto konkretno ili pitas bezveze?

pa ono, možda bih nešto oko obligacionih odnosa, onoga što dobiješ kupovinom u odnosu na ono što piše da ćeš dobiti i tako to 🙂 pa kao da li tu ima nečega 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2019 at 8:33 AM, dovlagsi said:

Jebote ložana je i kad je u tvorzi - 3 sekunde, ma sta kazes?! Previše idiota ima priliku da vozi ovakve automobile uopšte. 

IMG_20190701_083055.png

bukvalno situacija e brate nemoj da me braniš molim te :)))

On 7/2/2019 at 9:04 PM, eclctc said:

iskreno ja sam mislio da je on odavno oslobođen ovde optužbe,  ovo me je iznenadilo čak.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
On 1/17/2021 at 9:12 AM, dovlagsi said:

Video sam ga pre 10 dana na Zlatiboru, popravljen je 🙂

ma da, ima i neke nove video materijale koje obajavljaju, sve car do cara.

sa druge strane, potpuno brendiran smart u #pungas mi stao da pređem pešački, zbunio sam se!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...