Jump to content

Zelite da predjete na CS:GO sa CS 1.6?


Recommended Posts

deo 1. deo 2 posvecen vezbanju aim-a se uploaduje i bice u deskripciji tamo. Pokazno sam se queue-ovao u Competitive 5v5, kao mod koji je nekako relaksirajuci za pocetnike u odnosu na public rulje od 20+ ljudi

Dileme oko prelaska, strah od drugacijeg sistema trzaja puske, rasipanja metaka?
Ne bojte se, nemojte se nervirati ili bataliti igru, sedite i provezbajte i bice sve ok :D
  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

hvala na klipu, osećam kao da sam proširio vidike troduplo! Bez zezanja?

*klasican rurovski sarkazam detected*

:p

vidim da se ljudi boje da predju na dosta grupa pa reko ono nije nikakav bauk, ljudi od starta odbacuju GO da bi ostali tr00 0ld sk00l ... :D

Edited by MarvinPvP
Link to comment
Share on other sites

*klasican rurovski sarkazam detected*

:p

vidim da se ljudi boje da predju na dosta grupa pa reko ono nije nikakav bauk, ljudi od starta odbacuju GO da bi ostali tr00 0ld sk00l ... :D

No hard feelings. Ja sam samo relativno novi clan ovog foruma u odnosu na ostale koji koristi svaku priliku za spam kako bi imao sto vise postova i bio velik u ocima ostalih, jer je to mozda i jedino merilo pravih vrednosti na ovom forumu. Zbog toga me ljudi mrze,a i ne samo zbog toga... Bez zezanja?

:D

  • Downvote (-1) 7
Link to comment
Share on other sites

Исцимао си се, некоме ће ово да значи кол'ко год банално било.. Браво за труд :)

Не знам само што ти се нису људи захвалили јер си им пружио прилику да спамују и буџе постове :)

  • Downvote (-1) 6

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti puno na ovoj ponocnoj dozi smeha  [roflmao]

 

P.S. Kada ce 2. deo ?  :tf:

volim tako da se preko q zajebavam :D doduse nije mi CS:GO main, ni ne volim ga preterano al jbg i to da pokrijem 

vec izbachennnn

No hard feelings. Ja sam samo relativno novi clan ovog foruma u odnosu na ostale koji koristi svaku priliku za spam kako bi imao sto vise postova i bio velik u ocima ostalih, jer je to mozda i jedino merilo pravih vrednosti na ovom forumu. Zbog toga me ljudi mrze,a i ne samo zbog toga... Bez zezanja?

:D

LIVE VERZIJA MNOGO BOLJA

Svaka cast na trudu

<3

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=0Va20Oq0MeM#t=104

 

:(

Edited by MarvinPvP
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Lancemi jesi ti zaista toliki bot? Upalis igru i sam vidis sta i kako, kreiras mapu sa botovima ili igras one unranked servere. Jebem ti ja te igrace cs-a koji nemaju toliko mozga da sami improvizuju i nadju adekvatnu poziciju...

  • Downvote (-1) 1

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...