Jump to content

RuR Hearthstone Liga ( zvanični topik)


SavKe

Recommended Posts

Ph3nomx kad je bio check in sistem prijavljen si da se nisi pojavio, pa si isključen, ajde videću da i tebe ubacim umesto nekog ko se ne pojavi, a biće ih sigurno...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Grupa 5:

 

1. JDC#2858
2. LordJaza #2147
3. slasher#1407
4. Lepro#2539
5. Vlax293 #1404
6. DobarLosZao#2565
7. ZipaBree#2844
8. ninjazinedin (nisam nasao njegov battletag a mrzelo me da listam ponovo ovih 15 strana pa kad neko nadje nek napise) :D
9. Pavkelol#2785
10. Balanor#2193
Link to comment
Share on other sites

Evo grupa 5: 
 

1.JDC#2858
2.LordJaza#2147
3.slasher#1407
4.Lepro#2539
5.Vlax293#1404
6.DobarLosZao#2565
7.ZipaBree#2844
8.ninjazinedin#1392
9.Pavkelol#2785
10.Balanor#2193


EDIT: Balanor da li me zezas hahahh  u minut, reko ajde da napisem nabrzaka... cc ninja je ispisan crnim zato ga nisi nasao :D
Edited by lepro
Link to comment
Share on other sites

Ph3nomx kad je bio check in sistem prijavljen si da se nisi pojavio, pa si isključen, ajde videću da i tebe ubacim umesto nekog ko se ne pojavi, a biće ih sigurno...

Jas se izvinuvam, problemot e vo toa sto ne dobivam nikakvi notifikacii od forumot pa nemam videno.... 

Link to comment
Share on other sites

 

Evo grupa 5: 

 

1.JDC#2858
2.LordJaza#2147
3.slasher#1407
4.Lepro#2539
5.Vlax293#1404
6.DobarLosZao#2565
7.ZipaBree#2844
8.ninjazinedin#1392
9.Pavkelol#2785
10.Balanor#2193

EDIT: Balanor da li me zezas hahahh  u minut, reko ajde da napisem nabrzaka... cc ninja je ispisan crnim zato ga nisi nasao :D

 

hahahaha pa eto iste sekunde :D... ma ja prelistao samo onako pa reko da napisem a mrzelo me da trazim opet :D

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, ja bih zamolio administratore ako mogu da nadju nekog ko igra takodje kao i ja na NA regionu pa da mozemo da igramo zaj. Posto ja nemam karte na eu. Jedan moj drug ima. Ili ako moze on meni da da acc pa samo umesto mog nicka da se stavi njegov da ja igram na njegovom accu. Molim da odgovorite puno mi znaci da ucestvujem. HVALA!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, molim vas, čitajte pravila http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234935122

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • SavKe unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...