Jump to content

RuR Hearthstone Liga ( zvanični topik)


SavKe

Recommended Posts

Prijavljujem se :D

 

Moraš da napišeš pun battletag.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

eh zakasnih za dan,

nema veze čekaću sledeću nedelju.

pozz svima.

 

Šta si zakasnio za dan? Prijave traju do 16. juna.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kako cete znati rezultate meceva ako dodje do nekog nesporazuma,tipa ako oba igraca istovremeno padnu ispod nula healtha ili da se desi bilo koji drugi nesporazum?

Nema nesporazuma, igra na kraju kaže ko je pobednik, čak i ako bi se tako nešto desilo, što još nisam imao prilike da vidim, a za dokaz cepneš 1 screenshot. Inače o tome brine Blizzard i verujem da u game mechanic nema greške, pošto testiraju sve moguće buggove, otuda i slini minijaturni updatovi. [;)]

Edited by Shubi
Link to comment
Share on other sites

Prijavljujem se NoisyBoy #2310  kako cete znati rezultate meceva ako dodje do nekog nesporazuma,tipa ako oba igraca istovremeno padnu ispod nula healtha ili da se desi bilo koji drugi nesporazum?

 

Ako se desi nerešeno, niko ne dobija pobedu, kao da se ta partija nije ni odigrala. Što se nesporazuma tiče, svaka pobeda se skrinšotuje i to je dokaz ukoliko ima nesporazuma.

 

Pitanjce: Da li će postajati ograničenje u broju legendary, epic i rare karata u špilu, ili nema ograničenja - samo dva sastavljena špila koliko god jaki bili?  [^]

 

 

Nema nikakvih ograničenja u pravljenju špilova. Jačina špila ne zavisi od broja legendarnih ;)

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • SavKe unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...