Jump to content

Htc One M8


Xeqtor

Recommended Posts

NOVI Htc One M8 uzet u Vip-u pre nekoliko dana, raspakovan, proban i vracen u kutiju. Uz njega ide garancija i svi papiri, kutija, oprema koja je bila unutra. Uz njega uz ovu cenu dajem i prenosivi original Htc punjac koji puni punu bateriju 2 puta! ! ! Cena 500e, a ako je neko jako ozbiljan da ga uzme odmah danas moze cena dole da ide, znaci nije fixna!!

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

hteo je da kazhe da eksterni punjach ima kapacitet da napuni bateriju telefona do maksimuma 2 puta (puni punu bateriju).. sad mi dodjesh kafu jer se pravish blesav pa moram da se smaram da kucam :D

Link to comment
Share on other sites

hteo je da kazhe da eksterni punjach ima kapacitet da napuni bateriju telefona do maksimuma 2 puta (puni punu bateriju).. sad mi dodjesh kafu jer se pravish blesav pa moram da se smaram da kucam :D

 

Ja castim kafu svakako, ali mozda mi je danas dummy dan, ja i dalje ne kapiram sta pricas. Ako je maksimum 10 litara, kako moze 20 litara da stane u bure. Ja bar tako shvatam ovo tvoje .

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa ok da mi je neko to to odma to napsiao sve i bilo ok, nije mi palo na pamet.

Mislim "Htc punjac koji puni punu bateriju 2 puta" ne implicira to sto si ti rekao

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran kako nisi odmah skontao o cemu se radi - pretpostavljam da je covek mislio na ovo http://www.htc.com/www/accessories/htc-battery-bar/

 

Ako to ima bateriju od 6000mAh, a One M8 ima bateriju od 2600mAh, verovatno moze dva puta da dopuni bateriju tog telefona. A i uvek preskocis cinjenicu da pise da je prenosivi punjac :)

 

Edit: Tek sad vidim da na ovom uredjaju zapravo i pise "double charge" pa je covek verovatno taj slogan iskoristio. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran kako nisi odmah skontao o cemu se radi - pretpostavljam da je covek mislio na ovo http://www.htc.com/www/accessories/htc-battery-bar/

 

Ako to ima bateriju od 6000mAh, a One M8 ima bateriju od 2600mAh, verovatno moze dva puta da dopuni bateriju tog telefona. A i uvek preskocis cinjenicu da pise da je prenosivi punjac :)

 

Edit: Tek sad vidim da na ovom uredjaju zapravo i pise "double charge" pa je covek verovatno taj slogan iskoristio. 

stvarno mi nije palo na pamet to. Prenosivi punjac je u mojoj glavi punjac koji mogu da nosim sa sobom, a to mogu i sa obicnim :)

 

Normalno u mom svetu je da se kaze :"uz telefon dolazi i dodatni punjac sa baterijom kojim se moze puniti telefon do dva puta kada nemate izvor struje"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ukapirala si šipak, nego ja jedini smem da kažem da nisam skapirao zbog nakaradne rečenice


:=)

 

P.S Ajmo, vadite iz kontesta delove marinicine recenice, ima materijala :tf:

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

stvarno mi nije palo na pamet to. Prenosivi punjac je u mojoj glavi punjac koji mogu da nosim sa sobom, a to mogu i sa obicnim :)

hit! :D

a za penal... a jbg, ne razmisljam kao musko, u mojoj glavi je to zvucalo ispravno. sad je glupo da editujem :D

Link to comment
Share on other sites

Csto jos malo zabave i savet za xeqtora!

 

Ova recenica :" Uz njega uz ovu cenu dajem i prenosivi original Htc punjac koji puni punu bateriju 2 puta! ! !" ,

 

u meni (ili potencijalnom kupcu nalik meni) izaziva sledeci tok misli :

 

1. covek daje punjac koji puni punu bateriju dva puta?? wtf?? zasto bi neko punio vec punu bateriju? Zasto samo dva puta, nije valjda da se posle baci punjac? Nemoguce! Daj ponovo da procitam. Aha daje prenosivi punjac (zar nije svaki punjac prenosiv? Cak i ovaj moj fon nema punjac fiksiran za pod?). Cek cek...puni vec punu bateriju, dva puta...aha da nije da vec punu napuni duplo pa duplo duze traje?? Ma wtf

 

2. Blah, opet retardirano napisan preformatiran post, preskocicu.

 

 

Eto cisto neki savet zasto je lepo i pametno napisati "dajem originalni htc punjac kojim mozete puniti potrosenu bateriju nezavisno da li imate izvor napajanja"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa ni to tvoje ne deluje bas jasno :) Realno bi bilo nesto tipa "dajem prenosni akumulatorski HTC punjac koji moze do dva puta dopuniti ispraznjenu bateriju mobilnog telefona" Samim tim sto je akumulatorski bi podrazumevalo da u sebi akumulira struju. Jer ovo tvoje moze da bude tipa solarni punjac ili nesto deseto :)

 

Sustina price - jeste mozda malo konfuzno napisano u startu, ali ko iole prati malo mobilne telefone u poslednje vreme, a cinjenica da takvi najcesce kupuju HTC One M8 je verovatno odmah skapirao o cemu se radi. Ti nisi skapirao jer si noob i ni ne interesuje te uopste kupovina takvog telefona. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...