Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

South Dakotan sculptor John Lopez creates life-sized scrap metal sculptures with a uniquely Western American twist. In his hands, old discarded farm equipment is recycled into sculptures of iconic creatures from the American West like a bison, a horse plowing a field, or a Texas Longhorn.

http://imgur.com/a/tyrKi

http://johnlopezstudio.blogspot.com/

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Tyrone [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Цркве, џамије и синагоге, модели направљени од оружја и муниције.
 
01-Synagogue%20V.JPG
04360001.jpg
al-farrow-synagogue-2-b.jpg
triger-finger-of-santa-guerro-3-b.jpg
al-farrow-study-for-mosque-reliquary-a.j
 
Више овде.
Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...