Jump to content

pomoc oko aktiviranja igrice kupljene u games-u


lancemi3d

Recommended Posts

 E pa ovako ljudi. Videh da je COD MW4 samo 600din u Game-s, pa sam resio da uzmem igru.

Tokom instalacije trazio mi je kod, ali je u pitanju obican kod za aktiviranje igrice, ne i da igricu aktiviram na steam!

Moj problem je sledeci:

1. Ne mogu da aktiviram igricu na steam

Pitanja:

1. Da li mogu da aktiviram igricu na steam? (nema koda na kutiji i unutra, samo kod za instalaciju)
2. Kakva je tacno razlika u tome sto mogu ovako da pristupim online igri, i u tome da je npr imam na steam ( da li igram igru i sa igracima sa steam-a)


Hvala unapred o/

EDIT: Ja ovako fakticki mogu ovu igricu da igram samo od kuce (?), umesto da mogu da je igram i u LAN-u itd... bas trulo 

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

Pa imaš MW4 multiplayer komponentu, ona nije povezana sa steamom koliko ja znam.

 

Znači instaliraš sa tim kodom sa kutije i startuješ igru preko jedne od dve ikonice (SP i MP) i cepaš. Jedini downside je što možeš da igraš samo na tom kompu na kom si instalirao, nemaš opciju kao na Steamu da gde god se uloguješ dobiješ access.

Link to comment
Share on other sites

Pa imaš MW4 multiplayer komponentu, ona nije povezana sa steamom koliko ja znam.

 

Znači instaliraš sa tim kodom sa kutije i startuješ igru preko jedne od dve ikonice (SP i MP) i cepaš. Jedini downside je što možeš da igraš samo na tom kompu na kom si instalirao, nemaš opciju kao na Steamu da gde god se uloguješ dobiješ access.

To uopste nisam znao kada sam kupovao proizvod...

Jos jedno pitanje:

S obzirom da imam taj kod za aktivaciju, na primer ako kupim novi racunar da li cu ponovo preko tog koda moci da instaliram igricu?

Link to comment
Share on other sites

e moraš tu da proveriš oko DRM-a  Activision-ovog na koliko računara je dozvoljena instalacija i tako te stvari, ali bi u najvećem broju slučajeva trebalo da može.

 

No MP svakako nećete moći da igrate u isto vreme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...