Jump to content

Gamepub Calling - Dota 2 turnir TC Stadion Beograd


99Dre

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U 9 ce poceti turnir u subotu. naravno turnira ce biti. izbacicu ekipe kroz pola sata sat. grupe i satnica izlaze u petak.

 

do cetvrtka traju prijave. molim sve koji su uplatili ili planiraju da uplate da posalju sliku uplatnice i ime ekipe na andre@fnatic.com


Prijavljene ekipe:

 

1) 25cm

2) Jamaica

3) mYi

4) StrawHat Nakamas

5) Celadon eSports

6) Eva gaming

7) Srbi Jebaci

8) BS

9) Lagano

10) xoxo

11) Vizeris

12) 

 

kao sto vec rekoh prijave i uplate traju do cetvrtka. 

 

ako vas nema na spisku a prijavili ste se -  javite mi se na mail ili pm

Edited by ANdre~
Link to comment
Share on other sites

Ostalo je jos jedno mesto za turnir, ogranicicemo na 12 ekipa zbog formata takmicenja posto ocigledno 16 timova nece biti.

 

Sutra tokom dana cu izbaciti format takmicenja i satnice.

 

Obavezno ponesite svoju opremu.

Edited by ANdre~
Link to comment
Share on other sites

Evo objave formata takmicenja i satnica:

 

Zbog lose komunikacije organizatora (i da bismo izasli svima u susret koji zele da ucestvuju i onima koji ne mogu da igraju rano ujutru), uz minimalne modifikacije sto se satnica tice, sistem takmicenja ce biti sledeci:

 

Grupna Faza:

 

Group A

mYi

BS

StrawHat

Srbi JEBACI

Vizeris

 

Group B

25cm

Celadon

Lagano

Eva Gaming

 

Group C

Jamaica

xoxo

Gelid Gaming

Harendvor

 

Grupa A pocinje u 10 ujutru. Svi iz grupe A da budu prisutni u 9 i 15! Grupa C pocinje u 14:00. Svi iz grupe C da budu prisutni u 13:15! Grupa B pocinje u 17:00. Svi iz grupe B da budu prisutni u 16:15!

 

Iz grupe A prolaze 3 ekipe dalje. Iz grupe B i C prolaze po 2 ekipe dalje, treceplasirane ekipe ce igrati jedan Bo1 mec da odluce koja ce ekipa kao osma proci u cetvrt finale. U grupama se igraju mecevi Bo1 i satnica se moze naci na sledecem linku: Grupe / Satnice / Playoff. Kada se grupe zavrse, izvlacice se parovi za playoff.

 

Playoff faza:

 

Playoff fazu cini double elimination bracket. Sistem takmicenja je Bo1, osim u winner / loser / consolation finals gde se igra Bo3, i velikom finalu gde se igra Bo5, s tim sto u velikom finalu ekipa koja dolazi iz winner bracket-a ima 1:0 prednosti u odnosu na ekipu koja dolazi iz consolation finals-a.

 

Detaljnu satnicu i format takmicenja mozete videti na sledecem linku: Grupe / Satnice / Playoff.

 

Jos jednom napominjem da ponesete svoju opremu jer je kolicina opreme za izdavanje ogranicena.

 

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja - slobodno ih postavljajte.

 

Vidimo se sutra!

Edited by ANdre~
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

imam i ja jedan odgovor - nije problem ubacicemo vas ali kao sto vidis ovde u ovom topic-u, kada procitas bilo koji post koji sam ja napisao (od prvog do poslednjeg) uglavnom pise - UKOLIKO NISTE NA LISTI PRIJAVITE SE PUTEM EMAIL-A i PM-a :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...