Jump to content

Gamepub Calling - Dota 2 turnir TC Stadion Beograd


99Dre

Recommended Posts

Prvo nagrade su skroz korektne , to sto organizacija uzima deo treba i veci deo da uzme jer sigurno ovo ne prave da bi zaradili , igraonici kakva je game.pub definitivno nije potrebna ovakva reklama jer od nje nece imati nista . A sto se tice pordjenja cs-a i dote2 u svetu je drugacije a kod nas drugacije , niko vam nije kriv sto vi dotu2 ne igrate na tom nivou na kom oni igraju cs-go , realno ekipa kakva je ination igrala je finale winera jednog starladera , pomrsila racune najboljim svetskim ekipama , a u doti osim viktorove ekipe ni jednu nikad nisam gledao na inostranom lanu,tako da ste vise krivi vi nego organizatori sto ne mozete da napravite makar 8 ekipa koje ce postojati i biti na "sceni" online ekipe koje se prijavljuju za banana turnire ne racunam uopste !

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 5

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

nisam se ja uhvatio tog dela,vec dela da cs ima vece uspehe,kada na'vi-u niko nije mogao ni da pridje,nasi su ih dobili par puta,kad je neko od nasih u cs-u iole prismrdeo poljacima,svedjanima,na'vi-u u cs-u? ...
 

 

nadjoh ovo :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisam se ja uhvatio tog dela,vec dela da cs ima vece uspehe,kada na'vi-u niko nije mogao ni da pridje,nasi su ih dobili par puta,kad je neko od nasih u cs-u iole prismrdeo poljacima,svedjanima,na'vi-u u cs-u? ...

 

 

nadjoh ovo :))

 

 

evo kada :

 

 (Lemondogsi tada cetvrta svetska ekipa na rankingu)

 

https://pl-pl.facebook.com/photo.php?v=10202838888795625&set=vb.184391638241179&type=2&theater (pobeda protiv astane i trece mesto na SLTV finals)

 

 

Dota je naravno popularnija igra i to mnogo i veci uspeh je imala domaca dota ekipa (mislim na ovaj tim sa ESWC-a, tim koji je osvojio DH i bio drugi na sledecem i naravno ova poslednja ekipa  sto je igrala ove EMS lanove,), ali nemoj da lupetaras kako cs nije iole prismredeo nikom nikad,

Edited by k4ssad
Link to comment
Share on other sites

aha dakle kad pobedis 4u ekipu na svetu na LAN-u , to nije dovoljno dobar uspeh za jednog mohr-a i kad pobedis Astanu Dragonse koji su i dalje medju top8 ekipa na svetu takodje na LANU

u njihovoj zemlji na SLTV finalu , jedan mohr to nece da komentarise jer to valjda nije dovoljno dobro za njega, ali se nasao tu na ruru da napise kako nijedan cs tim nije prismrdeo nikom ni blizu nikada.

I opet cu ti reci , nije poenta ovde koji tim je imao vise uspeha jer je ocigledno da je dota tim imao vise osvajanjem DH-a i svega onoga gore sto sam naveo u zagradi,  poenta je da ti lupas da cs nije imao nikakvih 

uspeha sto je apsolutna glupost,Ja ne znam u kom si se ti vremenu zaglavio , ali to sto pises nema smisla uopste.

Edited by k4ssad
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

nisam rekao da nisu prismrdeli nikome nikada vec samom kremu,to sto ti neces da procitas ono sto ja pisem vec izvlacis iz konteksta je tvoj problem,koliko se dugo igra cs a koliko dota i onda kad uporedis uspehe,svakom normalnom je jasno,slazemo se da se ne slazemo ali nema potrebe da se raspravljamo...kad neka nasa ekipa osvoji nesto ili bar dodje do finala ti dodji i napusi me kurcem tad...poz i srecno

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

nisam ni imao nameru da omalovazavam,daleko od toga ali likovi su bukvalisti teski :),cilj mi je bio da objasnim da je dota imala vece uspehe i cini mi se da se tu svi manje vise slazu...

Lepo si rekao imala , od kad postoji dota2 jedino je Viktorova ekipa isla na neki turnir u inostaranstvo , mislim da dota1 i dota2 nisu ni slicne igrice kao sto nisu ni cs 1.6 i cs-go ! uspeh koji je postigao kassad sa ekipom je trenutno ne nadjebiv na nasim prostorima ! Voleo bih da me demantujete pa nesto uradite , ali znam da necete jer pratim dota2 scenu,i ne verujem da neko moze sad a iznenadi myinfinity ako se tako zovu vikotorova i gordanova ekipa . ! Ne znam sto se ljutite i dizete nos recimo da esl sad nece da ima kao disciplinu cs go jer ga kinezi ne igraju a to im je jedno od najvecih trzista , dota2 stvarno ima ekspanziju i meni je licno drza od cs-a , i ako sam noobac , ipak pratim sta se radi na sceni.

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Hahaha ali show program..Pa sta ocekujete od domace scene, domace ekipe da igraju i da se trude i onda da dodju na lan na kojima su nagrade kao u ovom slucaju da sa drugim mestom svaki igrac moze da kupi pljuge neku pljeku i da odigraju singl na kladzi za soma kinti..Rezultati bili pa prosli i dalje nema ni 1 domaceg igraca na Interantionalu(svaki komentar je suvisan) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...