Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

meni je ovo bukvalno odlično

  • Like +1 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je kraj najgovnjiviji. zavrsava se kao neka Diznijeva bajka, umesto da ima neki deo gde ce nas istresti iz gaca, kao sto su to radili konstantno u ranijim sezonama i nisi znao na cemu si dok ne krene credits. Deneris oslobodi Grey Worma, zajedno prodju kroz sve i svasta i sve vreme on ostavlja taj utisak da mu je ona jedina osoba bitna u zivotu (pored Misandei), itd, itd. i onda, onako sav besan i zeljan da rokne Dzona, ludnica, haos, ne zeli nikakvu nagradu nit' pare, pravda je najbitnija, i eto smiri se odmah cim krenu da biraju kralja i posle je kul kad vidi kako Snow prolazi, jer jebiga, oni putuju za Naath i ne moze sad da sidja sa broda i nabije mu koplje u bulju. kad ubise Misandei, upao je u berzerk mode i ubijao po King's Landingu kao car, u ovoj epizodi isto nema frku da ubija zatvorenike jer je kraljica tako naredila, onda mu roknu kraljicu, nema vise sta da izgubi, ali odmah menja raspolozenje na bolje i postaje u stvari mnogo stalozeniji u roku od 20 minuta. jeste, kurac

kapiram da je sad popularno kenjati po seriji, ali barem neke stvari su mozda mogli bolje da zavrse, odakle znam

Edited by digrejzo
  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam u kom univerzumu je ono dobar kraj:D, bukvalno dva trepljara gledala samo da zbrzaju i zavrse sa serijom na bilo koji nacin, ono klinci od 7 godina koji su gledali, morali su biti u fazonu 'pa cekaj, ovo nema nikakvog smisla'

u seriji ove velicine, koja se kotira tako visoko i koja gradi pricu kroz toliko sezona, tesko je preci preko jedne nekonzistentnosti/velike gluposti, a ovdje imas par takvih na skoro svaku scenu

i ne znam koliko zadnja epizoda moze da stoji sama za sebe i da se kao takva ocjenjuje, ali i ako se tako gleda, u njoj samoj mozda ima i najvise neobjasnjivih gluposti i 'sta koj kurac?' momenata

ok, mozda ne vise od ep3

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jasamnepismen said:

Kraj je dobar, sezona i serija je ukenjana malo ranije.

Kraj je dobar "na papiru", da ti je neko tokom pete-šeste sezone dao papir na kome je ispisan taj kraj. Problem je što je ovom kraju falila minumum jedna ful dodatna sezona pre ove za iole smislen buildup koji će voditi ka ovakvom kraju.

  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Meni je isto kraj kao kraj da kazes OK. Mnogo vise nervira to sto su ostali nedoreceni u toliko stvari. Recimo. Kakve veze je imao Night King sa Brenom, sem što ovaj zna istoriju?! Za šta su odnošeni Krasterovi sinovi?! Šta je sa magijom koja je korišćena za pravljenje zida? Gde nestade Bog svetlosti? Bog Bezimenih?

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Piše po internetima da im je HBO nudio 10 epizoda ove sezone, jok, možemo za šes

Takođe, da je Martin bio u fazonu da mora 10 sezona serije, jok, mi ćemo za 8.

Strašno otaljano preko penisa, ok, odosmo da snimamo Old Republic SW, poyy

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Гледајући последњу епизоду ја мислим да су и они сконтали да је зајебанција и окренули на шегу 🙂

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/30/2019 at 2:27 PM, DJAPEH8 said:

Što se tice Brena. Momenat kad je dao dagger Aryi jer je znao jebeno sta ce se desiti.

IMG_20190430_142432.jpg

ko kome ovde daje bodez i zar nije gendri iskovao arji oruzje kojim ce ubiti NK-a ?

sve u svemu,totalno djubre od poslednje sezone,prve dve epizode su jos i ok,od trece krece totalni sunovrat i negledljivost nekada jako fine serije

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2019 at 11:21 AM, mohr said:

ko kome ovde daje bodez i zar nije gendri iskovao arji oruzje kojim ce ubiti NK-a ?

sve u svemu,totalno djubre od poslednje sezone,prve dve epizode su jos i ok,od trece krece totalni sunovrat i negledljivost nekada jako fine serije

Vidi bren zadavio Ghosta golim rukama, koje djubre od sezone!!1

to je to

likovi koji gledaju seriju kao ti su najveci hejteri otprilike, i jedino sto vise nervira od lose odluke kako da koncipiraju poslednje dve sezone jeste retardiranost 99% zamerki koje ljudi imaju na poslednju sezonu

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...