Jump to content

T26E4 Super Pershing - Misija


Recommended Posts

Kad smo vec imali topic za IS-6 misiju mislim da bi bilo logicno da imamo i za Super Pershinga. 

 

Dakle cilj je da od 5. maja do 2. juna sakupite po 75.000 exp poena sa svakom nacijom, za svaku dobijate premium dane, ali kad sve skupite dobijate Super Pershing premium tenk i mesto za njega. 

 

Mnogo vam u tome pomaze promocija koja je aktuelna povodom dana pobede, a to je x5 za prvu pobedu dana. 

 

Ja sam to iskoristio pa posto nisam imao niti kineske, niti japanske niti engleske tenkove, tako da sam sad sve dogurao do t4 i peglam s njima. Japance sad otvaram i drugu T4 liniju (ko ih smisli da imaju dve linije najmanjih tenkova), dok su mi kinezi malo problematicni jer cu moci vise od dva tenka da imam tek kad otkljucam neki T6, zasta ipak treba dosta expa pa ne verujem da cu uspeti sad dok je x5. Ono sto je dobro sto iako T9-10 tenkovi ne ucestvuju u misiji za SP-a na njima se zaradi brdo free expa sto moze da se koristi za poboljsanje tenkova koji su vec tu i napredovanje. 

 

S Rusima sam za dva dana skupio 25k, bez nekog napora a imam samo tri tenka (T50, T-34-85 i IS-3), ameri su mi na 20 (morao sam ponovo da kupim T29 i M6 jer sam imao samo T9 i 10), Francuzi napreduju lagano... Aj del'te utiske.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam s Rusima na 56k, Ameri na oko 50, Nemci i Francuzi po 30. Japanci su ok, imam oko 20, plus sto imam 2 t4 i t5 tenk pa cu da koristim x2 obilato. S Englezima me poterao nevidjen maler, zasrao sam sve x5 partije imam 4k expa :( ali se za njih ne plasim jer cu uskoro imati 4 vozila za grind pa cenim da ce mi to ici ok. 

 

Najveci problem su mi trenutno Kinezi, imam M5A1 i Type T-34, trenutno oko 12k expa. Aj Type mi je jasan, igrao sam obican T-34, isto govno. Problem mi je M5A1 jer prosto ne znam da igram valjano s njim - najcesce mi se desi da ni ne dobijem poene za misiju jer nisam u prvih 10 a stalno me ubacuje u T7 ili T8 partije, bas sam frustriran... A do Type 58 ima vremena da stignem :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

тајп т-34 са последњим топом је ненормално добар тенк, руски т-34 не може ни да му присмрди.

 

Ја од кинеза играм са 59-16 који релативно добар тенк, са топом који не може да пробије ни шестицу, а о пробијању десетке могу само да сањам. И сад сам узео тајп 58 и ок је скроз за игру. Видећу шта има да каже последњи топ.

Мени су највећи проблем французи и немци, јер њих уопште нисам играо, тако да имам само по једну петицу од оба, али добро сам искористио х5 са њима, тако да сам сад на неких 20к експ.

Link to comment
Share on other sites

A sto nisi kupio i cetvorke s francuzima i nemcima?

 

Edit: A ja se samo nadam da ce s kinezima biti bolje... Nisam jos istrazio taj top na typeu, nadam se da je bolji od T-34, koji mi je bio bas onako meh... Moj problem je sto s japancima, kinezima i englezima nisam imao bukvalno nijedno vozilo pa sam krenuo da grindam sad dok je bilo x5, bukvalno do t3 stignes u po jednoj partiji, za t4 je pitanje koliko te usere i da li moras da istrazis nesto pre :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

немам више места у гаражи, а ни сребрњака  [:D]

имам 14 тенкова и заиста не знам који бих могао да продам да ослободим место за неког француза или немца. Кад завршим са кинезима ту ће се отворити једно место таман 

Link to comment
Share on other sites

Ah, ja sam potrosio jedno 600-700 golda na mesta u garazi tokom vikenda, sreca pa su na bas dobrom popustu :) Inace nisam znao da postoji limit koliko vozila mozes da prodas u toku jednog dana. Posto sam u istom momentu krenuo sa grindom dve linije japanaca, jedne kineza i dve engleza odmah sam prodavao sve t1-3 tenkove kad istrazim bolji. Posle sam citao na netu izgleda da je fora da onemoguce nekoga ako ti ukrade nalog da proda sve tenkove... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

па и ја сам купио био 2 места у гаражи и једно освојио и одмах попунио  [:D]

немам више голда, оставио сам само нешто мало да скидам модуле

Link to comment
Share on other sites

Ja juce odradio Amere koji su mi u startu bili malo problem jer nisam imao nijedan T4-8 kad su najavili misiju, ali zahvaljujuci dragom T29 i starijem mu sidekicku M6 to nije bio problem :)

 

Sad mi ostaju francuski teskasi koje sam od sinoc pojacao sam AMX 50 100 tako da ce to biti za dan-dva, gledam da ustekam kintu da kupim i Tigra 2 ponovo da bi Nemce brze odradio i na kraju onda racunam od sledece nedelje pakao s Japancima, Kinezima i Englezima gde igram tier 4-5-6 varijante :(

 

Dandy, a sto ne uzmes i dva ona japanska t4? Na prvu pobedu sa x2 mozes dnevno na ta dva da zaradis bar 1500 xpa, sto nije nimalo malo. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa vidis bre na onim screenovima iz partija da ima brdo tenkova, dovoljno je da je sa svakim odigrao x5 exp :) Svaka cast!

bas sam bacio pogled na to koliko tenkova imam u garazi.....ni sam nisam znao da tamo cuci 54 tenka (brojao sam 2 puta za svaki slucaj xD )

 

eniiveeejz, kao sto rekoh, da imate 2-3 tenka po naciji i radite x2 dnevno moze se uzeti s.persing bez problema, a jos ovaj x5 sto je bio 4-5 dana je meni mnooogo pomogao

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zavrsio Ruse, Amere, Nemce i Francuze, ostaju mi jos nacije koje nisam imao pred pocetak misije - Japanci na 35k exp, Kinezi 30k i Englezi 20k. U sustini Japance cu nekako da odradim, imam tri tenka koji nisu toliko losi, valjda cu u medjuvremenu da otkljucam i Chi To, Kineski T-34 mi je isto ok, Englezi su mi u sustini najveci problem.

 

Zajebao sam se jer nisam krenuo na HT liniju, vec na light/mediume i TD, i sad me ovaj Covenanter onako bas poprilicno nervira, a Alecto mi je isto dosta sranje :) Sreca pa sam juce otkljucao i Crusadera a danas cu i AT2 pa cu makar moci da radim x2 svaki dan s vise tenkova.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Menjam Francuze i Nemce za Kineze i Japance :)

 

Ja sam zakljucio da je najbolja varijanta tenkove napakovati gold municijom, posto su skoro svi t4 bas uzasni, a trebaju mi za x2 na pocetku dana. Na t4 i t5 partijama sam s gold municijom maltene na nuli u proseku sa srebrom za koje je kupujem tako da mi je to skroz ok (naravno s premium nalogom). 

 

Mislim da cu sad za vikend samo grindati t5 kineze i japance, mozda stignem i do nekog t6, ali svakako mi oni donose vise expa a i nisu tako losi tenkovi kao t4 i jedni i drugi. I onda ako zavrsim njih za vikend (kinezi su mi sad na 35k, japanci na 45k), ostaju samo englezi s kojima sam se preporodio otkad sam uzeo AT2 i Crusadera nabudzio, tako da cak i ako ih ne odradim sad tokom vikenda cu to moci opusteno da radim tokom nedelje jer cu imati 4 tenka, pa svaka prva pobeda po x2 lako moze  10k expa da se nabuzi za dan. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...