Jump to content

Malo upozorenje T1/T2/T3


Recommended Posts

Malo upozorenje :)

 

Šeki je napravio dead-end build sa 800k papirnog dmga (unbuffed), digao sam i toughness na fiktivnih 5.5-6kk ali to je za T2/3 mizerija a upgrade path nemam, skoro su mi pa max rollovi svuda znači treba da dobijem legendary sa ok rollovima na primary i armor/resistance i max rollom na barem jednom crit statu - not gonna happen [:D]

 

Dobro je što mogu da farmam T1 sad lagano i T2 uz malo koncentracije pa ću da se preorijentišem polako na elemental damage i skill% gde ima smisla :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne znam šta da radim kad nađem leg butse i krštene brejsere (leg sa +ele).

 

Upgrade path do T3 vidim kao recimo Ring of royal grandeur + neki max roll set itemi i jurenje Ele dmga na svemu što postoji.

 

Koliko vidim ovi što idu na T4+ svi su sa 100i više ele dmga.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, ima onih kalkulatora koji ti daju elemental dps, meni je elemental dps preko 1kk zbog 20% arcane damage boosta od bracera i to se baš oseti, promenio sam generator sa electrocute (furao ga zbor source-a) na spectral blade i sad na T1 retko uopšte palim desintegrate, održavam dominance shield sa generatorom a thunderfury čisti ispred mene [:D]

 

Ako pogledaš elemental rollove to su bre 12-20% znaš kolko leba treba da enchantuješ na crit i cdmg da dobiješ linearno 12% dmg boost :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Pa to, sad uklapas opremu u elemental, jer ti kraftabilni wpni daju 20%-22%, racunas svakako na amu i na brejsere i jos koji leg i bude to ihahaj!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Malo upozorenje :)

 

Šeki je napravio dead-end build sa 800k papirnog dmga (unbuffed), digao sam i toughness na fiktivnih 5.5-6kk ali to je za T2/3 mizerija a upgrade path nemam, skoro su mi pa max rollovi svuda znači treba da dobijem legendary sa ok rollovima na primary i armor/resistance i max rollom na barem jednom crit statu - not gonna happen [:D]

nemoj da gledas resistance sa wizom i wd-om.. oni po defaultu dobijaju resistance preko inta, tako da ces sa vecim lvlima i jos boljim gearom (socketi od 220+ inta) imati 1k resistance na sve, bez ikakvih problema. na mom wizu imam 1400 resistance na sve, pa me opet na t4+ jako udaraju, a na t6 one shot svaki jaci mob. vidi da to bude vitality ako vec gadjas tougness, armor ti isto tako ne treba (u vecoj kolicini) jer cete vec na t3 udarati previse jako za wizardovih ~6k armora. cak da nabijes i 10k, malo je to za clotharu :) a ako bas zagusti, imas uvek energy armor i nesto paragona da prebacis.. fokus samo na as, cc i cd za ciscenje t1-t3 a posle + elemental i elite dmg/reduction, za kasnije tormente. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Svoje paragone na WD od kada sam krenuo t4 guram na Vit , life , res all. Dok sam imao 300-350k hp, ubijali su me neki mobovi / elite /rare iz jednog udarca/magije. Sada sa 579k je barem ladovina, imam vremena da kliknem spirit walk :D.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Drndara-2709/hero/2051630

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

ti likov sto su prvi ne mogu verovatno ni T1 da rade bez da ih 1 shotuje pacov koji se pomera pored njih tj drze taj gear samo da bi bili prvi

najjaci su kad drze lvl 20 zunimasa bootse zbog  izbagovanih 7% na dmg i inna pants sa 9as. svi koji su top 10 na bilo kom dps metru, furaju ta dva itema.

kapiram da zamene za normalne bootse i pantse dok igraju i onda posle kad se log off, ostave ove za diabloprogress.. :D

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

sad sam pogledao malo te dh-ove sa top liste...interesantno...ja sam na osnovu teorije bio uveren da vecina top DHova ima kridershot + quiver kad ono dual wielding 1hand xbow-ova...verovatno zbog natalya bonusa i ekstra soketazhe za krit...

Link to comment
Share on other sites

ti likov sto su prvi ne mogu verovatno ni T1 da rade bez da ih 1 shotuje pacov koji se pomera pored njih tj drze taj gear samo da bi bili prvi

 

ali da je poenta sklopiti nesto slicno, jeste svakako, samo je bitno da se prati balans svih statova - ofanzivnih i defanzivnih

Nekom je poenta da kaze " Ja sam u svetu/Evropi prvi" 

Edited by drndara

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

dodatni soket za crit dmg i to sto mogu da rolaju veci dmg na tim 1h oruzijima nego ostalim klasama

al opet, theorycraftisanje kaže da možes da imas legendary quiver i sa crit dmgom i soketom, jest retko, al ima

a kridershot (bow) je bitan jer menja potpuno mehaniku klase, pretvara elemental arrow koji je hatred spender u hatred generator! sto znači rokaš elemental non stop + spenderi sa strane što je sumanut dmg

mada...da li je verovatnije da do sada niko nije našao dobar krideršot i dobar quiver ili da je neki random generator + cluster arrow sa 2x1h xbowima na kraju bolji od free elementala sa tim istim cluster arrowom?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2 x 1hand crossbow ili 1hand crossbow + quiver koriste ili likovi koji igraju neki speed farm strafe build ili chobani sto vole da imaju visoke brojke na progressu. svaki dobar dh igra sa 2hand xbow-om iz prostog razloga sto je bonus ias na 1handerima = fake dps kod dh-a posto realno koji dh to moze da stoji i tankuje bilo sta preko t3... zato bolje pamet u glavu i uzmite neki manticore i udarajte po 35m clustere nego 9-10m sa dawnom i slicno.

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao tu srecu da dobijem solidan jordanov prsten sa 30% dmg na elite i imam oko 50% lightning dmg-a.. kontam da se ide na taj elementarni dmg za spec koji trenutno furas, mislim da imam jos koji bonus tu, ali ne mogu da se setim trenutno, i imam oko 1.7mil self buffed ili 2mil dmg kada igram sa pomocnikom :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

2 x 1hand crossbow ili 1hand crossbow + quiver koriste ili likovi koji igraju neki speed farm strafe build ili chobani sto vole da imaju visoke brojke na progressu. svaki dobar dh igra sa 2hand xbow-om iz prostog razloga sto je bonus ias na 1handerima = fake dps kod dh-a posto realno koji dh to moze da stoji i tankuje bilo sta preko t3... zato bolje pamet u glavu i uzmite neki manticore i udarajte po 35m clustere nego 9-10m sa dawnom i slicno.

^ this

 

Imam planove za Sydryu ( jebem ti naziv) Bow i za Archfiend Arrows quiver. Probao po 2 krafta i dobijem bas lose rolove, tako da koristim i dalje 2x1H. Sa 840k dps lupam kritove ispod 10m.

Link to comment
Share on other sites

2 x 1hand crossbow ili 1hand crossbow + quiver koriste ili likovi koji igraju neki speed farm strafe build ili chobani sto vole da imaju visoke brojke na progressu. svaki dobar dh igra sa 2hand xbow-om iz prostog razloga sto je bonus ias na 1handerima = fake dps kod dh-a posto realno koji dh to moze da stoji i tankuje bilo sta preko t3... zato bolje pamet u glavu i uzmite neki manticore i udarajte po 35m clustere nego 9-10m sa dawnom i slicno.

Ne lupaj gluposti... Calamity + Natalia 1h su bis kako god okrenes (naravno sa dobrim rollom). Nataliu kombinujes sa ringom ili bootsima za set bonus (uz predpostavku da imas Granduer), a Calimity za mark of death koji je i pored nerfa op.

Edited by pirun
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

lupas ovde samo ti, 1handeri su useless za t5+ cluster arrow buildove to je bila moja poenta ako nisi skontao. 1handeri se samo koriste za strafe buildove i pet/sentry sa chakramom. to sto ti imas lepe brojke  zbog IAS boosta sa 1handerom kad stisnes C je samo lepo za oko a da li ti bas mozes da dozvolis sebi na t5+ da lupas neke clustere <20m dmg i wastujes hatred ne bih bas rekao. pricam za solo igru ofc, ako mozes da se zavuces iza petova,nekog barba ili crusadera onda mozes da igras i sa prackom...

 

calamity jeste dobar al vise za team play jer daje svima po 20% na oznacenog kripa. za solo cluster quiver + 2h crossbow (manti/hellrack) = win!

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Evo da ti objasnim koliko ne znas...Prvo 2x Crossbow je umro u 2.0 samim tim sto su izbacili mogucnost da imas dva soketa u manticoru, i sto su nerfali crit dmg sa 100% na 35%. Tako da ne postoji mogucnost da lupas te critove o kojm pricas iz prostog razloga sto ne mozes da imas toliko crit dmga koliko mozes sa 2 hand crossbow-a u koja imas 2 gema. Druga stvar je sto je regeneracija hatreda sa oruzjem koje ima speed 1,10 go kurac, a fora je da se brzo regenerise hatred kako bi mogao da ispalis sto vise  CA...

Procitaj malo po forumima, pogledaj malo sta koriste ljudi koji igraju T6 pa onda dodji i pocni da prosipas pamet.... 

Jedina alternativna varijanta 2h je  Kridershot (bow) ili neki bow sa 2800+ dmg plus neki dobar quiver...

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...