Jump to content

Da li vas je smorio WoT i kako igrate da bude zabavan i dalje?


Recommended Posts

Btw, smorio me malo Wot, pogotovu sto pikam sa desetak tenkova...i onda dok sa svakim dobijem x2 exp za first victory to je vec skoro 30 partija dnevno...a drugacije je kad odigra covek 20 partija za redoms a jednim tenkom, nekako se navikne...i smaraju likovi koji vajnuju na arty tipa cheater, reported itd, ko da posle 3 godine nisu skapirali osnove igre

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

to ja pokusavam vecini ljudi da objasnim, ne igrajte sve tenkove x2 jer necete pogurati nista do kraja....odaberi nekih 4-5 tenka koja ces samo x2 uzimati (do 10 parija odigras) pa onda igras jedan tenk koji si odlucio da grindas(20+ partija ili dok se ne smoris :D)

ovakvom igrom ces ova 4-5 tenka dogurati do tiera 6-7 bez problema, dok ces 1 granu pogurati do t10 za nekih 10-15 dana, onda lepo odaberes 1 tenk od ona 4-5 pa guras njega do t10 i ubacis neki novi tenk u ta 4-5 za dalji grind

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Ja sad rekreativno pikam sa T110E5 (posto dalje jel nema), ali mi je E75 bas bas favorit, uzivam da igram s njim. Jedini je problem sto sam izgrindao previse xp-a, pa sad moram da rokam sa T34 da skupim kes :) Osim toga igram sa IS-8, AMX M4 45 i Jagdpanther 2 po prvu pobedu u toku dana. U stvari AMX peglam malo vise jer jedva cekam da dodjem do autoloadera, a ovo je malo tezak grind, bas se treba navici na ovaj tenk...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto se moras odvici kad dodjes do autoloadera jer su ko dupe i glava. Kod amerikanaca makar vozis nekoliko autoloadera dok ne dodjes do T57, ovde te samo ubaci u jedan i vozi. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko ti je za premiume bitno da uzimas x2 dnevno osim ako ne treniras bas neke hard kor posade, ali opet ti ne treba 10 dobro utreniranih americkih posada za heavy tenkove ili nemackih td posada. Meni su premium tenkovi najbitniji za grindanje kesa, xp je manje bitan tu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Topic split is epic :D

 

Nego, od sutra misija za super pershuna, eto vam motivacije za sve pare :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

колико сам чуо 75к експ са сваком нацијом у тенковима 4-8 тира

yup, mislim da je bas to

u sustini nije nista tesko jer je misija na mesec dana, cak i bez premijuma se moze odraditi za to vreme, vazno je imati bar 2 tenka od nacije i raditi dnevno x2 za ta dva tenka

prosecan igrac moze bez premiuma uzeti oko 1.3k exp-a po tenku sa x2, 2.6k za 2 tenka na 30 dana mu dodje 78k exp-a, jedino ce biti problem mesta u garazi xD

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Au kurac, danas jedno 5 partija sa E75 koje smo izgubili, a imao sam po 3-4 killa i 3-4k damaga...ok, nub sam i ja cesto, ali mi idu na kurac retardi...a i nemam vise zivaca da normalno odigram partiju do kraja vec srljam napred ko budala...smara me jako ovo loadovanje na pocetku koje se otegne na minut, na 1500 partija to je ceo jebeni dan izgubljen

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

E75 je dobar u tom smislu da lako mozes da preokrenes partiju u korist svog tima ako si iole top tier tenk (tj tipa moze da ima 1-2 Tier X iznad tebe). Ako je defanziva u pitanju moze cak i neke desetke da zadrzi ako igras dovoljno povuceno i ako oni nisu bas mnogo inteligentni. Naravno to ne moze da se desi u partiji koju gubite 15:2, ali neka koja je egal moze da se odluci. I naravno smori kad imas do jaja partije a gubis, ali jbg, takva je igra... Jesi otkljucao poslednji top na E75?

 

Kontam da mi je WoT i dalje zabavan zbog te mogucnosti razlicitog igranja s razlicitim tenkovima i stilovima. Prvo me bio odusevio T29 i americka heavy linija, pa me onda jedno vreme odusevljavao IS-3, pa onda Tier 5 i 6 francuzi i trenutno E75, jedva cekam da provozam malo E100 i AMX 50 100, posto cenim da ce to biti bas dosta razlicito od svega sto sam do sada igrao. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...