Jump to content

Najzanimljivija linija za napredovanje?


Recommended Posts

Sta je bre ovo, mrtav forum, pricam sam sa sobom na tri topika:D

 

Elem, provalio sam da mi je dosadio wot malo, nemam toliko zivaca da strpljivo igram partiju, mnogo srljam itd...a i dosadili mi i ovi heavy, td-ovi i arty, trebalo bi mozda da probam neku medium liniju (a da nije sranje kao japanska chi-to, chi-ri:))...pa preporucite koja je najzanimljivija/najbrza za napredovanje, ja mislio one francuze sto vode do BC 25t.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa preporucite koja je najzanimljivija/najbrza za napredovanje, ja mislio one francuze sto vode do BC 25t.

 

Imaj u vidu da francuzi u tom segmentu su izraziti skautovi, tj light tenkovi sve do 9/10 tiera. Dakle njih igras ako hoces da igras skautove, ne mediume. Ja sam krenuo ovu rusku treba sad da otvorm T-34-85 pa nadalje tuda, T-34 me nervira strasno... U svakom slucaju iskustvo s mediumimam mi je bas slabo, ali ako si kreno da igras Shermana mozda na nastavis dalje ka Pershingu, ovi Pattoni isto deluju zanimljivo?

 

Inace jel sam se ja to nesto zbunio ili je to sad novo da na iznad tog vozila sada pise StuG III - mozda najava da ce da ubace i druge varijante StuG-a III?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

т-34 је ужас за играње, али зато после кад откључаш т-34-85 и узмеш најјачи топ, ма милина божија. Мислим да сам са њим, поред хелкета, највише уживао у игрању

Link to comment
Share on other sites

не знам какви су французи са лајт тенковима, али сам стигао сад са америма до т21 и морам рећи да је одличан тенкић. М7 пре њега ми је био мука за играње, али са овим могу да пробијем и е100 са стране  [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...