Jump to content

WTS Veoma dobar acc


VictimizerBG

Recommended Posts

1. Human Warrior lvl90 - Auchindoun EU
PVE 576ilvl (za fury) + 565 (za prot)
- 12 BiS itema
- 13/14 HC progress (trenutno progress na Garroshu - Stormwind phase)
- 9/9 CM Silver + 3/9 Gold
- Rank 1 Warrior u Proving Groundsu (endless wave 49)
- BS 600 (svi patterni) / Enchanting (svi patterni) / First Aid 600 / Cooking 600 / Fishing 600 / Arh 600

PVP 540ilvl
- Season 14 Rival

2. Dwarf Shaman lvl90
PVE 556ilvl (ele)
PVP 540ilvl (ele)
- Alchemy 600 / JC 600

3. Human Mage lvl90
PVE 550ilvl (frost)
PVP 535ilvl (frost)
- Tailoring 600 / Engineering 600 / First Aid 600


10.000+ Achivement poena
- 10ak FoS
- 30ak Titula (Delver of Vaults, Fearless, Rival, Conqueror of Orgrimmar... itd.)
- 80ak mountova (Oba ICC mounta, oba Ulduar mounta, svi reputation mountovi, Kor-Kron wolf i mnogi drugi)
- 100.000 golda
- PRE-ORDEROVAN WOD
- Game time istice 10.06.2014.
+ Uz wow acc dobijate i Diablo III (wizard 350k dps) sa 100mil. golda

Prvi i jedini vlasnik, imam sve cd-keyeve, SQ/A, LK i sve ostale relevantne podatke.
Akaunt cenim 400e. Za vise informacija i dogovor - saljite PM.

Link to comment
Share on other sites

Lik ima odlicnog warriora, 100.000 golda, preorderovan WOD i D3 (dve dodatne igre). Vidi se da je ulozeno vreme u njega.. Takodje u nekim stvarima je medju najboljima na serveru (tako kaze). Tako da jeste dobar acc i uz ulozeno vreme koje je potrebno za sve to i ne treba jeftinije da ga ceni, pa cak i da ga ne proda..

Link to comment
Share on other sites

Lik ima odlicnog warriora, 100.000 golda, preorderovan WOD i D3 (dve dodatne igre). Vidi se da je ulozeno vreme u njega.. Takodje u nekim stvarima je medju najboljima na serveru (tako kaze). Tako da jeste dobar acc i uz ulozeno vreme koje je potrebno za sve to i ne treba jeftinije da ga ceni, pa cak i da ga ne proda..

Zanima me ko će u endgejmu da mu da 400 e za acc,a što se tiče FOS imam ih više od njega, titula i mountova takođe.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja mislio da vredjam ili nista sa onim mojim postom[da se ne bi uvredio prodavac},ali jedino sto ima je pve gear a pored toga nista vise.

Mountovi nista posebno,achivmenti nista,gold je skoro pa bezvredan.

Doduse srecno i javi ako prodas za 400 jer cu onda odma i ja moj da prodajem lol.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja mislio da vredjam ili nista sa onim mojim postom[da se ne bi uvredio prodavac},ali jedino sto ima je pve gear a pored toga nista vise.

Mountovi nista posebno,achivmenti nista,gold je skoro pa bezvredan.

Doduse srecno i javi ako prodas za 400 jer cu onda odma i ja moj da prodajem lol.

Baš tako

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...