Jump to content

The International 2014


towerrr

Recommended Posts

Nisam odusevljen ovim formatom..

Mislim da su i malo preterali sto ce odma 6 ekipa da ispadne. 

od 16 ekipa 6 ispadaju sta je tu toliko starashno ? svako ce odigrati boga mecheva ako ne moze da udje medju 10 ne zasluzuje da bude tu , po do sad vidjenom DK je teska pusiona i ne zazuluzju da zive a kamoli nesto drugo , iceiceice je najveci retard void kog sam u zivotu video ! a o mushiju na poziciji puck-a necu ni da govorim decko je dokazao kako mozes da budes totalno nebitan ! Liquid svaka cast kakva muda imaju i koliko je qojqva dobar igrac !!!!

  • Downvote (-1) 2

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Vazi kad je DK pusiona.

 

Ti si zivi dokaz zasto je bo1 format los. U poslednjih koliko meseci je DK bio u svakom finalu i sada kada izgubis bo1 kao sto se uvek desava javljaju se nubovi uuu kakva su pusiona tim. Liquid je najbolji. A do juce su pricali Liquid 0-14, DK favorit.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam vec rekao, Bulba je rekao u jedan interview da su imali puno skrimova protiv DK-a i da su ih dobili 8-3, ali isto tako liquid pre jedno 2 nedelje je imao 25 loss streak u skrimove. Odrzali su taj bootcamp i evo ih, kidaju na sve strane, za sad.

 

DK je ofc jaci u bo3/bo5, isto kao navi i alliance, mada ja jos uvek mislim da DK ide dalje, ali videcemo. 

Edited by tower-
Link to comment
Share on other sites

Jeste da Vg dominira, ali videcemo danas, imaju 7 meceva od cega su 6 protiv top (mada svaka ekipa je top na ovom TI) ekipa i jedan protiv Arrow-a.

Bas mi je drago sto su ovi klinci iz Arrow-a dobili 2 meca, imali su par tesnih( protiv DK-a 70minuta, nijedan team nije imao t4  kule), nadam se da ce i danas otkinuti koji gejm. Ddz najbolji mid realno, sabija deckic

Link to comment
Share on other sites

Vazi kad je DK pusiona.

 

Ti si zivi dokaz zasto je bo1 format los. U poslednjih koliko meseci je DK bio u svakom finalu i sada kada izgubis bo1 kao sto se uvek desava javljaju se nubovi uuu kakva su pusiona tim. Liquid je najbolji. A do juce su pricali Liquid 0-14, DK favorit.

alo sine nisu oni izgubili 1 mech vec 3 ! sto je malo mnogo ,za ekipu koja vazi za favorita za osvajanje , nisu pokazali igru , ne znaju nista ko ownovi !

Jeste da Vg dominira, ali videcemo danas, imaju 7 meceva od cega su 6 protiv top (mada svaka ekipa je top na ovom TI) ekipa i jedan protiv Arrow-a.

Bas mi je drago sto su ovi klinci iz Arrow-a dobili 2 meca, imali su par tesnih( protiv DK-a 70minuta, nijedan team nije imao t4  kule), nadam se da ce i danas otkinuti koji gejm. Ddz najbolji mid realno, sabija deckic

qojqva ga je polomio juce na midu , qojqva imao 32/32 ovaj ima 1/3 , e druga je stvar sto su fail ostale lane pa su mu dozovoli da se podigne iz pepela i pobedi , on je recimo mozda najbolji invoker i to je to ostale heroje ne povezuje !

  • Downvote (-1) 2

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

alo sine nisu oni izgubili 1 mech vec 3 ! sto je malo mnogo ,za ekipu koja vazi za favorita za osvajanje , nisu pokazali igru , ne znaju nista ko ownovi !

Tata ti si toliko clueless da ja ne znam dal ti vredi objasnjavati ista. Veruj sta oces.. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...