Jump to content

The International 2014


towerrr

Recommended Posts

DK ispao iz WB, iskreno nisam to ocekivao ali niko nije ocekivao ni da ce Vici da izgubi od NewBee. EG zasluzeno pobedio u obe mape, svaka cast momcima. Posle ovakve igre EG-a, mislim da ce Newbee izgubiti ovaj mec, i otici u finale LB sto je neverovatan uspeh za njih jer su na okupu 3-4 meseca i to bukvalno samo zbog TI. 

Po onome sto mogu trenutno da vidim i nagadjam, bice ovo odlicni gejmovi u LB koji su na programu sutra i prekosutra ako se ne varam.

edit: Grgile, editovao, ty :)

Edited by lancemi3d
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja ocekivao da ce EG da pobedi ali DK je toliko lose igrao da su zasluzili da izgube 2-0. Daleko od toga da ne mogu da se vrate ali ono, ovakvom igrom nece uzeti Ti4.

Na'vi u principu ima najtezi posao sutra, jer im je zreb stvarno tezak. Prvo igraju protiv Cloud9 koji igra dobro konstantno skoro ceo turnir. Posle se ukrstaju sa VG koji je imao najvise pobeda u grupama, ali je ipak izgubio u prvom mecu WB. Cak i posle toga, idu na iG ili DK, koji su po meni svi mnogo teze prepreke nego NewBee koji cemo predpostavljam gledati u finalu LB, ako EG pobedi sada.

Tako da DK ima solidne sanse, protiv ocekujem izmorenog Na'Vi-ja ako uopste uspeju da predju sve prepreke. Ako pobede svoj prvi mec u LB, mislim da ce se ipak lakse snaci protiv NewBee ili EG jer sada znaju sta da ocekuju i valjda nece praviti istu gresku.

Bice zanimljivo, iskreno ocekujem da Na'Vi ispadne sutra, a finale bi kad bi se gledala trenutna situacija ali i favoriti na papiru trebalo da bude DK vs EG. Nikad bolji TI po meni.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Posle ovakve igre EG-a, mislim da ce Newbee izgubiti ovaj mec, i otici u finale LB sto je neverovatan uspeh za njih jer su na okupu 3-4 meseca i to bukvalno samo zbog TI. 

 

 

 

 

 

 

O cemu ti pricas ? Newbee je bio jedan od najboljih ako ne i najbolji u kini zadnjih 4meseci naravno da im je cilj international i pre internationala su bili top 4 favoriti i sad kidaju EG ne znam zasto toliko imas potrebu da pametujes ako nisi u toku 

Edited by eminemfan
Link to comment
Share on other sites

za to sam se ispravio jos prvih dana internationala,podcenio ih jesam i priznao sam gresku...trebalo je samo neko to da procita,prvi put nisu outdraftovali nekog i dobili su pisanje po faci,a za dk nemam reci koliko su razocarali,prvo throw u prvom gejmu gde su mogli da zavrse u duplo kracem roku nego sto je game trajao a drugi game su trebali da pozovu gg posle drafta...ono sto sam rekao na pocetku gejma dvojici drugara da apsolutno nema ko da counteruje abadona i to se i desilo,a doom nije bio banovan,sramota...burning ko da se prvi put voida uhvatio...

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

O cemu ti pricas ? Newbee je bio jedan od najboljih ako ne i najbolji u kini zadnjih 4meseci naravno da im je cilj international i pre internationala su bili top 4 favoriti i sad kidaju EG ne znam zasto toliko imas potrebu da pametujes ako nisi u toku 

 

Pricam o mom licnom utisku gledajuci ceo international, da je EG prikazao bolju igru od NewBee. Niko nije rekao da je NewBee losa ekipa sta vise navijam za njih :)

Link to comment
Share on other sites

Newbee tim koji se jedva kvalifikovao za main event je u bo3 izbacio top 2 tima iz bo1 grupe. Zbog toga ne volim bo1 grupe, ne prikazuju realno stanje. 

EG je posteno dosao u WB finale i svaka cast, ne zelim da umanjim njihov uspeh. Ali ne verujem da bi bili tu da se nije igrao bo1. A siguran sam da ni VG ne bi bio tu.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

puca dota2ti stream vec 2gi ili 3ci put... ovo je tvoj trenutak m3lone sad ih pozovi kod tebe :D

GG NewBee ispunila mi se zelja :) 

Naravno, ocekuje se da DK veceras udje u Grand Finale!

bolje se ti sine vrati prati cs , dk veceras i da hoce ne moze da udje u grand finale ! EG ceka jednu od ovih svih ekipa koje danas igraju u finalu loser !

Edited by kobricaaa
  • Downvote (-1) 2

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

navijam za newbee (gotivio sam i tong fu pa zbog toga) a ujedno i singx2 budaletina pa gotivim i njih c9... :) 



P.S: Jel moze neki administrator da mi se javi na PM i kaze mi koji mi je mail na GeNoC1de nicku  jer sam resetovo pw koji sam zaboravio, a ne stize mi mail na gmail i hotmail :S (a neam 3ci)..ty!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...