Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Nikada nigde vise pandura nisam video nego tamo, i to u svakom od  5 gradova koje smo posetili. Naravno, svi setaju sa puskama u rukama, ili se voze pikapovima, a njih 4 stoje u prikolici, gotovo spremni da pripucaju. U pocetku mi je bilo prilicno neprijatno, kao da sam dosao u ratnu zonu, ali posle se naviknes :)

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

laki tu d reskju

 

glup sam :-) ja kopirao one embede i stavljao ih u razno razne kodove i naravno da nije radilo!

uglavnom... 2016 pocela bas sporo, ali je onda u maju krenulo da se zahuhtava! sad vidim da su razbacane fotke iako sam ih ubacivao hronoloski... stavanger, st.peter ording, measno crna gora, foca, zagreb, amman zarqa i petra, yangon, zhuhai i prag. 

http://imgur.com/a/VcFes

za 2017 godinu u planu su xiamen, shanghai, nantong i jianjing. tokyo, nagano i sendai. ho chi min i phu quoc. bali i na kraju putovanja kuala lumpur. mozda usput uleti neki uzbekistan i nikaragva, ali otom potom... samo nek se rola!
 

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

i ne treba da imas... nije majka klela sina zato sto se kladio nego zato sto se vadio!

radim za firmu koja pruza usluge prikupljanja sportske statistike, medijske podrske a izmedju ostalog i live kladjenja a ja sam im oci na terenu... kad budes bio spreman da stavis rur i kucu na neki fix, javi pa da te ucinim bogatim xD

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...