Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

a otkud ti znas kori dal neko zasluzuje vise ili ne...ko ce to da odredi, pojedinac, drzava, bog...ispada da svi treba da budu zadovoljni onime sto imaju i da se ne trude da postignu i dobiju vise...kad vec filozofirate

 

Treba da se trude da imaju koliko zele ali ne treba da budu ni zavidni ni pohlepni. Prvo ne podrazumeva druga dva.

  • Upvote (+1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ja sam za vikend prokockao 4 dana u bechu za dve osobe i boli me bas kurac :D

jebi ga

 

 

[roflmao] jebeni rur

 

 

koja čupri, izaverovao sam

Ne mogu da dajem pluseve braći  [jupi]  [jupi]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

olizete stanku rch sa tim minusima...bole me kurac bas, kazite mi da sam vitja, kompleksas, pakostan ili nesto jos gore...al ako neko ko lupeta onako (da ne kazem nesto gore), a ima posao da moze da bleji po zenevi, indoneziji itd, pa makar bio sposoban kao bill gejts, ima da ga hejtujem, eto!

edit, pa u pocetku sam se sprdao, al sad ste me iznervirali!

dakle cinjenica da sam nesto izlupeterao kao srednjoskolac (prerpostavljam da na to mislis kad kazes lupetam) automatski po tvom misljenju anulira to sto sada sebi priustim putovanje na konto toga sto npr sa 25 god imam 6 god radnog staza i sto sam zavrsio faks radeci full time dzobove paralelno od prve godine? Ne zivim na tudji racun pa da cinjenica da putujem mora da bode oci. Ti ces mozda taj novac potrositi na sipanje corbe u auto na godisnjem nivou, ja se vozim cele godine busom pa onda sacuvam za neko bolje putovanje : ) ja ti cak nisam ni zamerio nista za taj komentar, stavise i shvatio sam ga kao sprdnju, ali logika 'hejtujem nekoga jer lupa gluposti a plati sebi letovanje tu i tu ili putuje poslom tu i tu' je mnogo veca glupost jer potires neke bitnije faktore od lupanja gluposti za priustanje toga ili toga.
Link to comment
Share on other sites

dakle cinjenica da sam nesto izlupeterao kao srednjoskolac (prerpostavljam da na to mislis kad kazes lupetam) automatski po tvom misljenju anulira to sto sada sebi priustim putovanje na konto toga sto npr sa 25 god imam 6 god radnog staza i sto sam zavrsio faks radeci full time dzobove paralelno od prve godine? Ne zivim na tudji racun pa da cinjenica da putujem mora da bode oci. Ti ces mozda taj novac potrositi na sipanje corbe u auto na godisnjem nivou, ja se vozim cele godine busom pa onda sacuvam za neko bolje putovanje : ) ja ti cak nisam ni zamerio nista za taj komentar, stavise i shvatio sam ga kao sprdnju, ali logika 'hejtujem nekoga jer lupa gluposti a plati sebi letovanje tu i tu ili putuje poslom tu i tu' je mnogo veca glupost jer potires neke bitnije faktore od lupanja gluposti za priustanje toga ili toga.

 

Nemoj se pravdati pobogu ffs! Dule je glitchovao, on je fin covek u principu! KAd ne pije

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dakle cinjenica da sam nesto izlupeterao kao srednjoskolac (prerpostavljam da na to mislis kad kazes lupetam) automatski po tvom misljenju anulira to sto sada sebi priustim putovanje na konto toga sto npr sa 25 god imam 6 god radnog staza i sto sam zavrsio faks radeci full time dzobove paralelno od prve godine? Ne zivim na tudji racun pa da cinjenica da putujem mora da bode oci. Ti ces mozda taj novac potrositi na sipanje corbe u auto na godisnjem nivou, ja se vozim cele godine busom pa onda sacuvam za neko bolje putovanje : ) ja ti cak nisam ni zamerio nista za taj komentar, stavise i shvatio sam ga kao sprdnju, ali logika 'hejtujem nekoga jer lupa gluposti a plati sebi letovanje tu i tu ili putuje poslom tu i tu' je mnogo veca glupost jer potires neke bitnije faktore od lupanja gluposti za priustanje toga ili toga.

 

ma ok bre, ja sam glitchovao sto kaze igor, prolupao sam ovih dana pa hejtujem bez razloga...u pocetku sam se stvarno sprdao, al onda su me iznervirali minusi pa otud ono moje hejtovanje po tebi bez razloga...svako ima pravo da ne zna nesto, a da se snadje u zivotu, mozda radi 24/7 kao crnac pa ode mesec dana na tajland...a izletela mi i ona prica o nekim savetnicima iz ministarstva sto su zavrsili megatrend pa letuju za dz u phuketu i tako, pa sam bezveze izrejdzovao na tebe:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...