Jump to content

CS 1.6 problem... ljubicaste boje i providni smoke


Recommended Posts

Nisam 3 mjeseca i jace usao u cs 1.6 i juce udjem i pojavi mi se ovo

http://www.dodaj.rs/f/I/YF/4FYhifrQ/dedust20021.png
http://www.dodaj.rs/f/3W/Ap/4BGtkRdk/dedust20006.png

 

 

Na svim mapama imam ove "ljubicasto-zelenkaste" boje/sare, a i smoke mi izgleda kao da je 16 bit...

U cemu je problem? Cuo sam od mnogih da je neki dan bio nekakav novi update za cs 1.6 i da se nesto po*ebalo, e sad li je to i mene zahvatilo, ne znam... i da li su se ove boje i providni smouk zbog apdejta pojavili ( nelogicno mi je, da je apdejt ovoliko zasro ) il je ovo do neceg drugog? Da naglasim, ovo mi se nikad pre nije desilo... Hvala na odgovoru [:)]

PS. nisam slikao na ostalim mapama, al je isto, svugde ima ovih boja tj. bolje receno u mracnim delovima je ljubicasto-zelenkasto, dok je na svetlim delovima, mapa "skoro" pa normalna... i da, probao sam i ovo, kada udjem na "non steam" sve radi normalno, nema ovih ljubicastih boja i smoke radi kako treba...

Edited by SRRRBOOO;MB

SCUMBAG team

Link to comment
Share on other sites

Ja juce nisam mogao ni da ga pokrenem, ti si jos i dobar :D

Znam, cuo sam i za to, jel mozes sad da udjes? Ako ne mozes, imam resenje za tvoj problem tj. moj prijatelj je isti takakv problem imao, pa ga je resio...

===============

Koliko vidim, meni ocigledno niko ne moze da pomogne oko ovog mog j*enog problema...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

SCUMBAG team

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...