Jump to content

kupujem ps3


qwert00

Recommended Posts

ako neko od drugara sa rura planira kupovinu ps4 i prodaju svoj ps3...

 

 

dakle samo od clanova sa malo duzim stazom bih uzeo konzolu. Ne bih od ljudi koji su se danas uclanili i valjaju neku robu(porekla sumnjivoga:))  [:D] ... nije nista hitno nego eto doslo mi da odigram "last of us"...

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

e da..a moze i  savet oko kupovine..sta mi preporucujete u varijanti polovnih ps3?  nisam bas konzolas...zato bih i da uzmem od nekog za koga znam da me nece preci [roflmao]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

e fala:)meni se cini da si ti i prodavao jednu ps3 konzolu pre nekog vremena..ako me pamcenje u mojim poznim godinama ne vara:)

 

 

jel ozbiljan problem ako nije slim?nego stariji fat? ili mi preporucujes slim samo zato sto je novije(sto i jeste prednost samo po sebi:))

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Fat će se pokvariti, ako već nije bio pokvaren pa popravljan.

otkud to? moj fat radi od proleća 2009-e, kao sat, sa novim hardom od 750 GB koji sam ubacio pre 3 god

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne koristi se olovni kalaj, da se tako laički izrazim, zbog eko standarda bla bla. Čip je fizički užasno veliki i "radi". U nekom trenutku će doći do odvajanja BGA kuglice zbog korišćenja neolovnog kalaja i onda ćeš patiti :) Takođe, može da se dogodi da mora da se menja termalna pasta u samom procesoru, tj između poklopca procesora i samog čipa, to se isuši na neku foru, pa se konzola pregreva jer se ne hladi dovoljno dobro.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ne znam, imam još 2 ortaka sa fatom, jedan je uzeo još i godinu dana pre mene, sve radi kako treba i dalje, prvi put ovo čujem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

upravo ocekujem da mi stigne slim 160gb..jel savetujete neko ciscenje konzole?i sta oko odrzavanja?  pc odzavam tako sto ga ponekad udarim nogom kad  me iznervira...i radi ko sat :)  

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

pa dobro. igrao sam malo need for speed pursuit iako ne volim voznje:) i nije lose.ali i dalje nisam fan voznji:)...i uspeo sam da ne predjem tutorijal GTA V iz prvog pokusaja:D (zaglavio sam auto u nekom sancu i to je bio to..ni tutorijal da predjem ko covek:))

sad cu da pokusam da instaliram dragon dogmu:)


os.iskreno se nadam da necu za dan-dva staviti konzolu na prodaju....:)

  • Downvote (-1) 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

da.da. ne pratim radnju:) i vudu je odustao odmah od konzole?:)

 

vec sat i vise kopiram fajlove dragon dogme(4 dela i sve preko usb od 8gb...jer iz nekog razloga iako vidi eksterni hdd od 750gb-svaki put kad pocnem da kopiram na konzolu javi gresku i vise ne vidi eksterni hdd...dok ne pocnem da kopiram sa eksternog hdd normalno ga vidi...trebalo mi je pola sata da provalim da me to zeza..i sad kopiram jedan po jedan fajl sa usb flash...sporo...)

 

 

ne ohrabruje me ps3 ovim...


ps.pocinjem da se osecam kao da radim neku inicijaciju u masone i sl sa ovim ps3  [roflmao]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Po koliko sam skapirao iz gornjeg posta kopira covek fajlove sa externog na taj njegov interni hdd? A to mu ne radi kako treba iz nekog razloga pa kopira sa flashica? Nisam imao ps3 pa ne znam ima li potrebe uopste da se kopira na interni hdd ili moze bez problema da se pokrecu igre direktno sa externog hdd-a kao sto je to slucaj kod Wii npr.

Link to comment
Share on other sites

pa sa eksternog hdd prodavca je radila , a sa mog nece...oba su htfs...vidi ga konzola ali kad hocu da kopiram-kao da ga diskonektuje u tom trenutku...

 

sa usb-om radi normalno. kapiram da je do mog hdd.

 

ps.ne znam da li moze direktno sa ekternog hdd da se pokrecu igre...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Gledaj ovako


Externi hdd mora da bude FAT32 da bi ga sony odnosno multiman video, i da bi mogao da igras igre sa externog

ne secam se tacno kako idu folderi, ali tipa ide GAMES pa PS3 u njemu ili obrnuto, ima na netu to kako tacno treba, i unutra prebacujes sve foldere sa igrama

Dalje, ako u igri imaju fajlovi veci od 4 gb (pojedinacan fajl) onda ne moze da se igra sa externog, nego moras preko mreze ili preko nekog ntfs formatiranog hdd-a da prebacis preko multimana na interni hdd ps3

Link to comment
Share on other sites

Extra, znaci to je fazon sa PS3. Hvala za info.

Da ne otvaram sad novu temu nepotrebno, ako neko kojim slucajem prodaje svoju konzolu, neka baci pm ovde - realno, neki silni originali i neka posebna dodatna oprema mi ne treba, a bitno mi je da je konzola 100% ispravna. Kupujem za klince, a mozda i ja ponekad da odigram nesto, ako stignem na red uopste :D

Link to comment
Share on other sites

moze i htfs eksterni hdd..ima opcija i za to..ja imam multiman 4.5 ako se ne varam...jedino sto mene zeza moj eksterni hdd...covek koji mi je doneo konzolu je poneo svoj ntfs hdd..i sa njega samo prebacili grand turismo V...ali sa mog hdd nece..no dobro-dragon dogmu prebacih preko USB i sljaka sve super..vec par sata moje prve ps3 igre proslo:)

 

laku noc:)

 

 

ja koliko sam kapirao mogu i originale da igram? bez problema? probali smo samo jedan originalni disk da testiramo da cita bez problema...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

posto imam jedan dzojstik..sta savetujete za drugi dzojstik da kupim-i gde?  neka jeftinija varijanta ako je moguca? ne bih ako ne mora da dajem 40-50e ili vec koliko kosta nov original(sto je jos malo 1/3 cele ps3 konzole:))

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...