Jump to content

Gaming Challenge 2014 by KGB


Recommended Posts

Pa deki mi je rekao za nagrade da pitam saleta, pitao sam Saleta na turniru za nagrade za 3 mesto posto su madjari otisli, rekao mi je da su pomerene nagrade, da je za 3 mesto nagrada 5 podloga, a hvala bogu nemam 10 godina, a ovako neka svi vide sta se pise nema lazi nema prevare

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Svima sto ste ucestvovali i moram da se u startu izvinem ispred cele organizacije zarad vremena do koje se igrao sma turnir.
Puno hvala igracima iNation-a i HSBG-a koji su ostali do kraja i bez problema odigrali taj finalni susret u KGB e-sports igraonici.
Kao i razumevanje igraca iNation-a oko isplata nagradnog fonda o kojem nisu bili obavesteni od strane naseg admina.Takodje hvala svima na strpljenju i razumevanju tokom celog turnira. Kad smo kod zahvalnica, ne mogu da ne spomenem Prijatelje iz E-frag organizacije :)

Dakle, mnogo zahvalnica malo kritika sa moje strane.

A sada hajmo na vasu stranu.
Bogdane, zaista posle toliko godina prijateljstva, mogao si me okrenuti na telefon i pitaiti sta Ti nije bilo jasno.
Situacija je bila sledeca.
S'obzirom da je turnir otisao u kasne sate, madjarska ekipa je morala da krene kuci, odluceno je da se nagrade za 3 mesto podele, tacnije da se trece mesto podeli, jer nije bilo novcanog dela u njemu.
Male nesuglasice su bile u distribuciji nagrada, ali krajnja slika je da,  je Bogdan Masina izjavio "Super ne trebaju mi slusalice, bolje sto smo dobili podloge, bas mi trebaju, Ovi iz CM-a nikako da nam daju podloge"
Malo propust u organizaciji je bilo sto su slusalice Ceres zamenjene sa Pich, pa su Madjari dobili te slusalice.
No opet, ako zaista misli bilo koja ekipa da je ostecena, moze slobodno meni na mail sale@kgb-hq.com  ili svakog dana u prostorijama KGB-a da se pozali i nadam se da cemo naici na obostrano razumevanje.

Hvala vam puno.

  • Upvote (+1) 4
  • Downvote (-1) 4

Fear is in the eye of the beholder .

Don't let it be you!!!

Link to comment
Share on other sites

Bravo decko.
Ti si u pravu.
No opet, ako zaista misli bilo koja ekipa da je ostecena, moze slobodno meni na mail sale@kgb-hq.com  ili svakog dana u prostorijama KGB-a da se pozali i nadam se da cemo naici na obostrano razumevanje.

Edited by Sale.kgb
  • Downvote (-1) 3

Fear is in the eye of the beholder .

Don't let it be you!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...