Jump to content

GamePub sa ENTiTY


Recommended Posts

Jel ima na nasem jeziku?

Nakon burnog perioda nada je bilo mnogo promena, doslo je do kontakta izmedju dve najpoznatije balkanske organizacije, ito ENTITY-ja iz Makedonije i GamePub-a iz srbije, inace velikih rivala, ali i prijatelja.Nakon nekoliko dana razgovora dva menadzmenta dosli smo do ideje da ovakve dve organizacije postanu jedan tim i nakon usaglasenih ciljeva izmedju dve strane na teritoriji Balkana je doslo

do osnivanja nove ekipe GamePub.ENTiTY. Ekipu ce ciniti poznati igraci ove dve ekipe i to kalaN, k1Ng0r, Zer0X, N1GHTMARE i osama. Kao team manager je postavljen iskusan i svima jako poznat helius tako da je misljenje svih nas da je ovo korak ka stvaranju

jednog novog profesionalnog tima sa najvisim ciljevima. Zahvaljujemo se svim sponzorima i to SteelSeriesu, Dailymotionu, Coca coli, Soko Starku, Gigatronu i Trznom centru stadion.

After a turbulent period with a few changes, with one player joining and another leaving, a contact started between the two most known Balkan organisations ENTiTY and GamePub from Serbia, our big friends but also enemies. After a few days of talk between both managements, we came to the idea that it will be of a great benefit to both teams to merge. The objectives of the new team were aligned and we are proud to announce that GamePub.ENTiTY is born. The team will consist of players of both teams and these are: kalaN, k1Ng0r, Zer0X, N1GHTMARE and osama. Team manager will be the experienced and known to all, helius, so we think this is the right step for forming a professional team with the highest targets. We thank our sponsors SteelSeries, Dailymotion, Coca Cola, Soko Stark, Gigatron and Shopping Center Stadion.

Izjava heliusa :

I am glad to announce we will merge with GamePub and from now on we will play under the GamePub.ENTiTY tag. I think this merger is the best thing that could have happened to both our team and GamePub organisation at this moment. I am stepping down as a player to focus on the off-field stuff and I am confident that together with GamePub management, Dejan Kesar and Gojko Reljic, we will offer the team the best support they can get. k1Ng0r is a really good player and his addition will only make the team better. We know him quite well as he was a part of our team in the past. I would like to thank our sponsors Gamepub, SteelSeries, Dailymotion, Coca Cola, Soko, Stark, Gigatron and Shopping Center Stadion for making this possible.

A nakon toga i ovo

Dejan Kesar

Nakon svega sto se desilo prethodnih dana u ekipi GamePub I odlaska nasa dva igraca I team managera kassada dovele su ime nase organizacije na skoro sve raspolozive internet stupce I zato sam se odlucio da napisem svoj komentar u vezi svega kako bi svima bilo jasno zasto je doslo do koraka da se spoje ove dve balkanse organizacije.

Pre svega zelim da kazem da sam se na ovaj korak odlucio nakon pisanja razlicitih komentara u vezi sa I oko svega sto se desavalo prethodnih dana oko GamePuba I napoiminjem da nisam koristio profil stranice I da je ovo iskljucivo moj lican stav a ne stav organizacije GamePub.

Krivo mi je sto citam pojedine komentare kako ova ekipa ne zasluzuje podrsku kako ova ekipa nece napraviti ozbiljne rezultate itd ali u svakom slucaju samo negativni komentari izuzev pojedinih.

Nakon zavrsetka kvalifikacija za Iem u Katowicama doslo je do odluke da Niko I em1 napuste ekipu sa obrazlozenjem da imaju obaveze oko skole.fakulteta I da ne mogu da pruze maksimalan focus u pogledu igranja u narednom periodu.Nakon tog poteza pocnijem da citam komentare kako je ovo namerno uradjeno itd.Dragi moji Niko I em1 su dva sjajna momka koji su za ovu ekipu ucinili mnogo toga I doveli da Gamepub ima ime koje sada ima ne samo kod nas nego I preko.Kassad koji je bilo team manager je decko koji je najbolje znao taj posao kod nas I koji je tih 5 momaka doveo do nivoa uz koji smo se svi radovali kada su uzeli trece mesto u Ukrajini.

Nakon odlaska svih ovih ljudi u ekipi su ostali kingor,neon I u narednim mecevima su pokusali da sa negrom,zeroxom I trigijem sacuvaju mesto na starrladeru I iako su doziveli porazer pokazali su da imaju snage da odigraju iako je otisao kostur ekipe, sto je veoma retko I vrlo hrabro.

Menadzment GamePuba zajedno sa vlasnikom tima je dosao do ideje odnosno poslusao savet kingora da zbog nepostajnja mogucih resenja u srbiji dodje do spajanja eve dve ekipe I napominjem da niko iz organizacije nije ucestvovao u formiranju ekipe niti je uticao na igracka resenja sto ni ne bi trebalo da bude nas posao.Kalan iz Entitija je sjajan decko sa kojim smo dogovorili ciljeve I nacin postojanja ekipe I na nama je svima zajedno da pokazemo javnosti da nismo pogresili.

Isto tako niko od ljudi koji sada pisu negativne komentare nisu za vreme formiranja ekipe pruzili podrsku I predlog kako da nastavimo vec pisali samo negativno sa pridevima kao sto je katastrofa,strasno uz komentare klasican Balkan itd I hvala svima sto su to radili jer su nam pokazali I da u najgorim trenutcima mozemo da donesemo najbolju odluku iako to mozda vecina ne misli ali nadam se da ce se I oni uveriti.

GamePub organizacija nastavlja da radi kao I pre svega ovoga a to je organizacija turnira,liga I svega sto je opis naseg posla bio I pri stvaranju svega ovoga.

Licno vas molim da podrzite ove momke I da zajedno sa sponzorima pokazemo da jedanput mozemo da pruzimo jedinstevnu podrsku I da opet gledamo uspehe nase ekipe.

hvala.

Dejan Kesar GamePub

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Danas od 20:00h igra GamePub.ENTiTY protiv dignitas-a, sampiona Fragbite Masters sezone dva! 
 

Announcements
Map: de_mirage
 
Lineup: dk.gif dignitas
dk.gif cajunb
 
dk.gif FeTiSh
 
dk.gif device
 
dk.gif dupreeh
 
dk.gif Xyp9x
 
Lineup: mk.gif GamePub
mk.gif kalaN
 
rs.gif k1Ng0r
 
mk.gif N1GHTMARE
 
mk.gif osama
 
rs.gif Zer0X
 
 
Kao sto mozete da vidite igrace ovi lajnapovi, mapa koja se igra je de_mirage, prvi put gledamo ovaj lajnap, ne znam koliko su imali vremena da vezbaju, dignitas je po meni veliki favorit ovde!
Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

Ma dignitas je ako ne i najbolja ekipa :D

Ja koliko vidim, u ovoj godini niko ne dominira, niko ne osvaja dva turnira za redom, cini mi se da je sve ravnopravno, da svako moze da pobedi svakoga, a one za koji se najvise favorisu nekako ne mogu do prvog mesta(NiP,Titan,Astana,...)

Dignitas - GAMEPUB.ENTiTY 16/9 (de_mirage)

Svaka cast momci!

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...