Jump to content

Put do profesionalca – PRVI DEO


Oroku

Recommended Posts

PUT DO PROFESIONALCA – Prvi deo. Kratka autobiografija jednog od igrača kao i analiziranje svoje igre i igre drugih. Jedna od zanimljivijih tema za diskusiju. Šta vi mislite o ovome?

Edit: Jos da dodam , ukoliko vam se svideo tekst i zelite u buducnosti da viditie clanak o  slicnoj temi mozete da ostavite u vidu komentara na stranici ili na fejsu na stranici dota2.rs

Edited by Oroku
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 7
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je vise neki tutorijal za nove igrace...
 

BoB: Au koliko dmg-a imaju protivnici najbolje bi bilo da kupim BKB, jer sam video kako je Dendi rasturio igru sa tim itemom.
Pro: Najbolje bi bilo da uzmem neki item koji će uvećati moj armor kako bi preživeo napade protivnika, smatram da je loše uzeti BKB jer mi neće pomoci , bolje bi bilo da tih 3800 golda potrošim na neki item koji će mi dati hp.

Ovo zavisi, i ne mora biti tacno, sve zavisi protiv kojih heroja igras, da sad ne pricam ja koji nisam neki dota igrac... 

Preporucujem svima da odgledaju Free-To-Play film od Valve-a :

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je vise neki tutorijal za nove igrace...

 

BoB: Au koliko dmg-a imaju protivnici najbolje bi bilo da kupim BKB, jer sam video kako je Dendi rasturio igru sa tim itemom.
Pro: Najbolje bi bilo da uzmem neki item koji će uvećati moj armor kako bi preživeo napade protivnika, smatram da je loše uzeti BKB jer mi neće pomoci , bolje bi bilo da tih 3800 golda potrošim na neki item koji će mi dati hp.

Ovo zavisi, i ne mora biti tacno, sve zavisi protiv kojih heroja igras, da sad ne pricam ja koji nisam neki dota igrac... 

Preporucujem svima da odgledaju Free-To-Play film od Valve-a :

Ocigledno nisi shvatio poentu ili nisi citao tekst ..

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ovo što ću pisati u nastavku je napisano na osnovu ličnog iskustva i godina i godina analiziranja moje igre kao i igre drugih igrača. Odmah da naglasim, da nakon čitanja ovog teksta ne možete postati pofesionalac, ali sam siguran da će ovaj tekst sigurno uticati na vas, vašu budućnost i vašu igru.

 

Dakle tutorijal koji ce ti pomoci da igras bolje?

Ti si ustvari ispricao pricu o sebi i prioritete tokom igre, to je po meni tutorijal.

Ali posto nisam bas pametan, napisi mi poentu, mozda treba da se nacrta da bih ja razumeo, ako te ne mrzi naravno :)

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...