Jump to content

trazim ekipu za competitive


Recommended Posts

Trazim ekipu za competitive , nista preterano sto bi se reklo polu profesinalce :) tj. kad se gubi da se ne vice na mic ,da nije stalna tenzija... dogurao sam do master guardian elite a od tad samo padam jer uvek dobijem u timu nekog debila... ko hoce nek ostavi svoj steam name.. 

Link to comment
Share on other sites

Може он да буде добар кол'ко хоће, ако западне са идиотима који саботирају може само да плаче..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ма, реално, тај мечмејкинг је глупост.. Најбоље би било да се пегла као 1.6, али ко ће да се јебе и тражи 5 играча и сервер кад је свима лакше само да уђу у игру и да им волво нађе неке Мађаре или Белорусе...

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

ako se konstantno cimas po nizim rankovima to znaci da nisi dovoljno dobar za jaci i to je to. derankovaces jednom jedan ili mozda i dva ranka ispod tvog 'realnog' kad zaredjas retarde u svojoj ekipi, ali prosto je nemoguce da samo tebi stalno padaju retardi a njima do jaja igraci

 

ako nemas s kim da igras, u svojim mecevima dodaj likove koje primetis da znaju nesto, posle igraj s njima

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Znaci dosta, ja npr imam dva drugara IRL s kojima se druzim i koji sljakaju cs:go prilicno solidno kao i ja, bili smo dosli do eagle i to je bilo najvise, otisao sam inaktiv sad imam kalasa dva, mislim da je to dva ranka dropa, i mogu ti reci da ako imas 2 igraca u ekipi pored sebe, ako se kapirate imate sansu da iznesete a naravno zadesi se i da ostala 2 random igraca budu sasvim pristojna(nekad ne naravno), no zasitili smo se od toga, nama je veci problem sto nemamo jos dvojcu pa da odemo na neki nas turnir, to bi nas mnogo vise ispunilo, ovo smo sljakali ko kreteni tri meseca i to vise nije to... ZELIMO NA SCENU! :D

Sad izvini ako pola mog teksta nema veze s tvojom temom :)

Jedino sto je meni sigurno, mnogo je lose kad igras solo uglavnom, pogotovo ako si solo sa cetiri nastakovana igraca... desavalo mi se da imam tipa isto kilova koliko i njih 4 zajedno, probas da ih dignes oni to lose shvate i kikuju te ili im je dosadno... na kraju krajeva to smo i ja i dva drugara radili drugima :evil:

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Hmm, znaci tebi se stalno padaju debili, a protivnicima nikad ... Ja bih pisao steamu, ocigledno je u pitanju neka zavera.

 

nista cudno.. ja kad solo queuejem uglavnom dobijam noge ili debile a u 90% slucajeva igram protiv premadea

Link to comment
Share on other sites

Kolko god mm bio djubre, i ti rankovi ne znacili nista, to je velikoj vecini jedini nacin da igraju 5vs5 kolko tolko ozbiljno..

Secam se ranije dok je 1.6 bio aktuelan, ocas posla se skupi 10 ljudi, izmesamo se i peglamo kao ljudi.. Sad jedva pet skupim za sebe da igram, a i kad nadjem vs niko nema server, a i ako opet imam server oni opet oce mm da bi budzili usrane rankove..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

igra mi se Matchmaking nenormalno, dodajte da igramo, kucaj samo lancemi3d trenutno ime schneider (ako neko ima odmah sad da igra odlicno)

Igram inferno, train i mirage. Nuke mogu ali ga ne volim, dust2 ne dolazi u obzir :)

Edit: iskoristio sam tvoju temu da ne pravim novu :)

Edited by lancemi3d
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...