Jump to content

Assassin's Creed: Unity / Comet


Slađan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

izgleda da je stari Rim zauzeo prvo mesto u nagađanju gde će biti AC: Comet, sve je lepo pojašnjeno ovde - http://www.gameranx.com/updates/id/21391/article/assassin-s-creed-5-comet-could-feature-caeser-s-death-in-ancient-rome/

 

Što me i ne bi čudilo da to bude vezano za AC: Brotherhood kao što je Unity, koji je tizovan na kraju igre kroz neke simbole. A jelte, em što se Brotherhood dešava u renesansnom Rimu, još furate Brutov oklop.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

evo jednog malo konkretnijeg teksta u vezi igre - http://www.pcgamer.com/previews/assassins-creed-unity-e3-hands-on-ubisoft-rewrites-the-basics-of-the-series/

 

Baš su u fazonu da menjaju neke detalje.

 

Inače, igra neće imati multi, samo co-op koji nije obavezan, te misije će moći i solo da se igraju. Mapa će biti navodno veća od svih zemljanih masa iz četvorke kad bi se sklopile zajedno. Pominje se i deo igre u sadašnjosti, kriptično i nejasno je rečeno da će igrač tu "igrati sebe", šta god to značilo.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

opet ide taj duševni bol koji se javio kod gejmera u prvoj polovini prošle generacije konzola, kada su igre u jednom trenutku prosto zaostale grafički da mogu da se ubudže i na konzole i taj trend se onda produžio dobrano do kraja te generacije. Ovde je to prisutno već od starta i Watch Dogs je realno prva velika igra koja je to natrljala svima na nos i nekako ne očekujem da će novi AC izgledati baš ovako. Možda sam čak i utripovao ali mi već ovaj video izgleda malo siromašnije nego onaj sa E3, tu mislim na motion blur i teksture. A scene u videu su možda i iste kao u onim pre dva meseca samo malo drugačije što se tiče kvaliteta.

 

Ubisoft izgleda ne preza od toga da skrši igru grafički malo da bi se dodvorili konzolaškoj publici, a videćemo kada izađe ovo, da znamo šta nas čeka za Division. Mene lično to sada nervira još više nego pre jer pre je bio taj "prelazni" period mnogo duži i ne toliko direktan. A evo konzole izašle pre devet meseci i nisu u rangu osrednjeg kompa iz 2011/2012 i od starta ima taj downgrade multiplatformskih igara.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je ogromno cimanje praviti neke spektakularne engineove, a ljudi posle samo protrče pored svega toga u igri, bukvalno si svestan svih tih zajebancija samo ako pažljivo iščitavaš neki spisak čega sve ima, nego u samoj igri. Valjda smo generalno otupeli na sve te prizore, naročito generacije koje su stasale sa već naprednijim grafičkim fičerima. Definitivno prolaze vremena kad je nasvirana grafika prodavala igre, ja bih sad radije igrao No Man's Sky i da je tri puta ružniji, nego neki Crysis 5 koji će da ima isti gejmplej kao i svi ostali šuteri.

Mada ovaj crowd engine iz Unitija deluje fenomenalno. ako takav acculy bude i u samoj igri.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

sve to stoji ali mi je opet malo bezveze što generacija aktuelnog hardvera može da vozi do jaja lepe igre sa nasviranom grafikom ali toga nema toliko zbog poremećene ekonomije industrije. Jeste gejmplej uvek najbitniji ali kad već može i napredna grafika sa njim, što da ne.

 

A inače Ubisoft je uvek imao do jaja endžine ali skoro nikad nisu nacvrcani do kraja u finalnoj verziji pošto igre nisu toliko dobro optimizovane za PC već za konzole. Tako da ono, posednje dve generacije konzola su usko grlo PC-ja u neku ruku.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...