Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
millancche

Panini FIFA World Cup Brasil album

Recommended Posts

Jel poslednj lik u Meksiku(skroz dole desno,ne znam broj) se zove Moises Munoz i nosi golmanski dres? Svaka reprezentacija u albumu  ima jednog golmana i on je na prvom mestu,odmah ispod slike reprezentacije.Ne znam da li je bag,neka fora ili sam se  nesto istripovao ?

još 33 a nijednom na česmi, i de mo, trpaj peru direktora!

šalu na stranu mogla bi neka rur menjaža da padne, ima nas dovoljno, realno :D

lako je vama gore,ima li neko iz nisha za menjazu ? bio samo jednom kod rode,zamenio 70 u 1 h,fale mi ispod 100 a duplih za pola albuma imam :)

Ja sam tek počeo da skupljam, upravo sam dobio na poklon 20 kesica, tako da se javljam! :D

jako je pocelo da me nervira izvlacenje duplih polovinki sa prve strane,prvo 5 pa 3,sad i 7 a fale mi 2,4 i 00 :D,primetio sam da se to ne moze naci ili eventualno jako tesko na menjazi pa pokusavam da ih izvucem...kako vi ljudi stojite,imam 300-totinak duplikata a niko sa rura za menjazu :),edit ( mislim na nish ofc)

Edited by mohr

cudno,on je uvek spojen sa albumom na samoj sredini,gde je italijanska reprezentacija bila ovog puta,pusti mi brojeve koji ti fale na pm,mozda imam nesto...meni su jos 70 ostale

bas sam sad zvao druga da vidim dal on ima taj narandzasti papir.. ni on nije to dobio uz album
@mohr saljem ti kasnije/sutra sta mi fali i sta imam duplo

sredjivah sobu i medju zastarelim mocartovima listama nadjoh album afrika 2010,koliko je bolje i kvalitetnije bio odradjen,slepac ostalo mi 30-tak slicica da popunim a ladno ima i nas :D

Edited by mohr