Jump to content

Prodajem karambit!


AD1-

Recommended Posts

nisam imao pojma sta je ovo, izguglao i vidim da je noz za counter strike, odem na market i ukucam i izadje cena od 170 jebenih evra. Stvarno nemoj da pomislis da ti miniram oglas ili slicno, zanimalo me sta je, nepojmljivo mi je da ce neko dati jebenih 20 hiljada dinara na teksturu 

 

Tacnije 190e, ali to je najmanja cena :D

1970

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro ako cemo tom logikom cemu sluzi DC hook ? isto ne ide kuka dalje i ne nanosi veci dmg ! jednostavno to je sad u "modi" ljudi koji ozbiljno igraju cs hoce da imaju sto bolje oruzije i td ! ne znam sto vam je sve toliko cudno ! licno dinar ne bih dao za iteme ali isto tako sam bio svedok coveka koji uplacuje 50e i kupuje kljuceve da proba da dobije noz !jbg ima nas raznih !

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro ako cemo tom logikom cemu sluzi DC hook ? isto ne ide kuka dalje i ne nanosi veci dmg ! jednostavno to je sad u "modi" ljudi koji ozbiljno igraju cs hoce da imaju sto bolje oruzije i td ! ne znam sto vam je sve toliko cudno ! licno dinar ne bih dao za iteme ali isto tako sam bio svedok coveka koji uplacuje 50e i kupuje kljuceve da proba da dobije noz !jbg ima nas raznih !

 

Istina, posle nekog vremena igranja se jednostavno "NAPALIS" na skinove :DDD

1970

Link to comment
Share on other sites

Moj ti je savet da nadjes nekog stranca, tesko ko u Srbiji ce dati i 100e za ovaj noz na zalost :)

Stranci imaju bolje uslove i za njih je 100e mnogo manje nego za nas koji toliko zaradjujemo za 10 dana krvavog posla :P

Srecno u svakom slucaju i vidim da komentarisete, karambit je najbolji noz u cs:go-u po izgledu, jedini koji mu je blizu je bajonet, no karambit iz nekog razloga uglavnom ima vecu cenu, gut i flip knife-ovi im nisu ni blizu (a opet kostaju 50e najjeftiniji), tako da srecno u svakom slucaju, bolje da ga unovcis nego da imas "kul skin" i to je to :) 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...