Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Kuda ide reprezentacija kada jedan Filip Djordjevic silji kurac u njoj :D Ne znam kako cemo da se oporavimo od gubitka :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni nije najjasnije zasto nam ostali sportovi nisu kao drzava... nego samo fudbal... tripujem da je lova najveci problem... i da od toga sve pocinje... od nerealne jebene love koja se daje random idiotima...

Зато што фудбал има највећу базу навијача у држави и представља већи број грађана него остали спортови и не трипујеш већ је лова проблем Сармо, јер су срби постали ретардиран и похлепан народ и све би сада и све би одмах, а не размишљају у напред ни један дан и тако ти је на свим животним сферама а не само у фудбалу. Толико лошег и мизерног је овај народ наталожио, да је Старбак у праву кад каже да су ови плаћеници дошли да играју за репку само да би могли да се врате у родне куће кад имају ферије, да их стока не закуца на оближње дрвореде!

 

Витју: ај да ти објасним шта сам хтео да кажем пошто си ми мајмунче убио својим покушајем да будеш духовит као и да испаднеш паметан(неки национални синдром). 

Народ који је сложан само када педере треба да туку а није сложан када треба мафија да се скида са власти и у свим другим сегментима живота...шта ти ту није јасно?  Кад ће народ да сконта да све зависи од њега а не од појединца? Толе је крив јер му је омогућено да ради то што ради већ годинама! И шта ти ту није јасно сада? Или апропо приче о формирању нормалног фудбалског савеза и предлога за улагање кинте?

Слагање са Старбаковим постом је забрањено или ти имаш нешто против мене па покушаваш да ме поново у другој теми да ме увредиш или да испровоцираш да ти претим неким делом и постом који би ме лишио даљег постовања на овом форуму?

Не видим поенту чиме сам допринео да се ти толико узрујаваш око тамо неког "перице" (али перица..) који капира на неки нормалан начин вођење једног спортског савеза?

Ко си ти уопште? Томас А. Андресон или Нео? Или неки докони поп који је неспособан да разуме моје постове па покушава свој дефицит у количнику интелигенције да надомести вређањем и неизношењем чињеница и аргумената, већ "налупетао си се".

По чему сам се налупетао лупали те? Зато што сам све ставио у једној реченици? Јер сам можда радио па сам журио да што пре напишем то што ми се врзмало по празној глави услед покушаја цивилизованог разговора о тако простој ствари као што је посткомунистички синдром и аутократске власти?

Шта ти србине није јасно бре? Слободно питај шта ти није јасно немој ти да ме вређаш Господине Нео ко бога те молим само немој ТИ. Све сами фудбалски стручњаци од којих не можеш да напишеш нешто тј. стручњаци за све и о свему а већа багра и пропалитете бирали нису! Или то искључиво по свом лику у главном се и бирају сви ти силни политичари и стручњаци па и не чуди зашто нам је овако како јесте! И треба да се угаси савез када их воде лопови и преваранти а подржава их држава тј народ, којем треба да иде уместо химне минут ћутања!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

То што те боли, слободно можеш да лечиш јер видим да је прешло и на друге делове маторог тела.
Није проблем што си кењао због мог поста, који ниси, али јеси прочитао али поново се правиш паметан, него што си се измазао сада овде и смета ти ћирилица коју користим. А што се тиче понављања, прочитај поново без обзира што кажеш да ниси прочитао јер није форматиран пост. Ако за тебе навијачи нису део народа онда ти чико само кењаш и увек ћеш само кењати и размазивати се а конструктивна конверзација са квази интелигентним томасом а андерсоном се завршава. Бог благословио игнор.

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

to sto su deo naroda ne znaci da mozes da napises 'narod ide da bije pedere', halo

 

Јесу али нису. Када бију педере нису део народа  а када не бију педере онда јесу део народа?

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Што идеш из крајности у крајност? Нисам рекао да је 1000 једнако 6м. Али тих 1000 има минимум 2 и по милиона иза себе ако не са делима онда са мишљењем (а то је сигурније јер не изискује излажење из станова/кућа и борбу за своја права изван сигурних оквира једног просечног јадног и мизерног живота). Узми пример наше фудбалске репрезентације. На папиру смо кидалице, док смо на терену тиха језа тј срамота. Исто тако и пасиван народ којег краси велика историја великих дела. Сви седе кући псују Вучића и хране га говнима и курчевима а исте и сами једу јер немају за боље. Навијају за Богданова да јебе мајку шиптарима па после плачу кад због истог изгубимо бодове а Вучић само прави материјал за забавник!

Edited by twisted system
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Што идеш из крајности у крајност? Нисам рекао да је 1000 једнако 6м. Али тих 1000 има минимум 2 и по милиона иза себе ако не са делима онда са мишљењем (а то је сигурније јер не изискује излажење из станова/кућа и борбу за своја права изван сигурних оквира једног просечног јадног и мизерног живота). 

to sto ima jos gomila likova koji su u fazonu 'treba lesiti pedere mamu im jebem' opet nema veze sa izjavom kako je narod pasivan i boli ga kurac, a kad treba da se tuku pederi onda su svi na ulicama!

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Stvarno ne razumem shto guraju Baneta na shtopera kad covek se ne snalazi na tom mestu bash najbolje. Pogotovo kad pored sebe ima operaciju kao shto je Basta.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Jebote čovek je napravio karijeru na mestu štopera i ti tvrdiš da se on ne snalazi? :DDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam konkretno u reprezentaciji. Naravno da decko zna ali mi stalno izgleda da je izmedju shtopera i beka pokushavajuci valjda da kompenzuje nubare koje se nalaze pored njega. Jel tebi delovalo u zadnjih par utakmice da je Bane dobro odigrao za reprezentaciju na mestu shtopera? :P

 

Sigurno bolje od Baste i slicnih, ali nije bio na svom nivou na kom bude kad igra kao bek. Mada opet i reprezentacija Srbije nije Celzi...

 

u stvari zaboravite da sam ishta rekao, ispao sam glup u drushtvu  [8D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Sve je ok... rekao je tole da ce rezultati stici... :toleface:

Realno... da neko zvekne toleta... da cuka uzme prvenstvo... da zvezda ode u beton ligu... a moze i partizan sa njima... stvari bi se pokrenule... ne bismo bili top tier... ali ne bismo bili ni san marino... ali veca je sansa da nas seselj uvede u eu od tog scenarija... :p

Link to comment
Share on other sites

koji smo mi montipajtonovci... najuren je bivsi trener reala, barse i atletika... a mi pisemo peticiju da dodje lik iz mijanmara... ok spinujem pomalo, ali brate...

pritom nama bog otac ne moze da pomogne ako ljudi na terenu ne zele da trce... mislim, koji kurac... da vaterpolo reprezentacija obuje kopacke to bi bolje izgledalo na terenu... rezultati bi bili isti, ali bismo makar bili ponosni na cinjenicu da su momci koji predstavljaju nasu zemlju dali sve od sebe...

jedini trener koji bi nama pomogao je onaj sto ga ja ne gotivim... gospodin murinjo... ali ja tvrdim da bi on bio u stanju da mu grbic i ja igramo u spicu ako treba... ko nece da se cima supickumaterinu...

Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam gledao Anđusa i fudbalskog barda, pa jebote ja sam se bio rasplakao. 

Anđus mu postavi neko pitanje, Živa kreće sa nekom digresijom "OPET SE VRAĆAMO NA MOJE NEPRIJATELJE"

kaže Anđus "Ma odgovori mi na pitanje, boli me uvo za vaše neprijatelje"  :))))))))))))

Posle toga izvesno uključenje iz Svilajnca, spominje lik Drulovića u nekom kontekstu, kaže, onaj naš selektor LJUBINKO DRULIĆ :D

I izvesni Goran iz Svilajnca kreće da priča kako ne mogu Raća Petrović i Matić da igraju u isto vreme (što i ima smisla naravno) i kreće Anđus

"SJAJNA OBZERVACIJA! Između njih kanjon Morača, 40 metara udaljeni jedan od drugog. Pravo da vam kažem, Nemanja Matić je antifudbalski građen za tu poziciju. Iz istog razloga mi se ne sviđa ni Jaja Ture!"

[roflmao] [roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...