Jump to content

stari cs demoi


prota_

Recommended Posts

nešto me puklo da mi se gledaju stari demoi. 

 

kad kažem stari mislim na 2005. i pre. dakle i 1.5 demoi. ono g, gcv, gerila metod, hantersi, btl, 4gl i svi ostali koji idu uz taj period. 

ja sam svoje odavno pogubio, pa se nadam da ima bar neko sa nekim cedeom negde ili zaštekanim ko_zna gde na hardu. :D

može i neki link ako već ima okačeno, još bolje. 

 

pa, help a brother out. 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

JEl ima neko demoe od vas ja sam hteo da pitam Bjelog,  iz Prve lige sto je on org kod vuka sto se igralo vikendom  sve igraone metronet , Agd . Vog , KgB  mislim da je bila 2003 godina?

Imam ja negde 2 nasa (syndicate) protiv flt i protiv net+ mislim. Potrudicu se da ih iskopam.

fml

Link to comment
Share on other sites

Imam ja negde 2 nasa (syndicate) protiv flt i protiv net+ mislim. Potrudicu se da ih iskopam.

Mi smo igrali vs Guerille i edd  prva dva kola posle sa zK i ne znam kim pa sa Deusom i 4gl a cetvrto kolo vs PBC i ne znam koga jos :D Jos se secam u kgb vs 4gl 13 11 su dobili dust  :D     E to je bio kanter :)

Edited by HENSHI
Link to comment
Share on other sites

4gl nije postojao kada se igrala ova liga :D

Da jeste tada su se tek formirali :) vs nas su igrali u sastavu - Heaven , dYLe, aNDREJ  , mesto zi66y-ja nije mogao da dodje ja je igrao AcE radio je tad u kgb bila njegova smena  i slagacu te dal je peti bio herga ja ne znam  nisam sto posto siguran igrali su vs nas dd2 u kgb. Secam se ko juce HeaveN je igrao u Zvezdinom dresu sedeo preko puta mene :)

Edited by HENSHI
Link to comment
Share on other sites

Da jeste tada su se tek formirali :) vs nas su igrali u sastavu - Heaven , dYLe, aNDREJ  , mesto zi66y-ja nije mogao da dodje ja je igrao AcE radio je tad u kgb bila njegova smena  i slagacu te dal je peti bio herga ja ne znam  nisam sto posto siguran igrali su vs nas dd2 u kgb. Secam se ko juce HeaveN je igrao u Zvezdinom dresu sedeo preko puta mene :)

Oni su se formirali tek nakon raspada lige koja je bila 2002-ge i nije se igralo u kgb-u (koji tada mislim da jos nije postojao) vec u evolutionu-u, net+ i u yellow yardu. Herga je tada igrao za gcv sa flekajom, zevsom i ekipom :)

Umesto sto prduckam ovde mogao bi stvarno da potrazim te demoe :))

fml

Link to comment
Share on other sites

Oni su se formirali tek nakon raspada lige koja je bila 2002-ge i nije se igralo u kgb-u (koji tada mislim da jos nije postojao) vec u evolutionu-u, net+ i u yellow yardu. Herga je tada igrao za gcv sa flekajom, zevsom i ekipom :)

Umesto sto prduckam ovde mogao bi stvarno da potrazim te demoe :))

Ja sam napisao za lan ligu koja se igrala samo na 

Vuku igraone koje su bile dole msm 2003 tada je Marko Maric Flekaja uveliko prestao da igra cs i igrao je onu neku igru svemirsku , a za 4gl su igrali gore navedeni za Deus Hyber Eli Distro Nightkin ne znam petog za Guerillu Loodilo Anarchy killygor mankind Bjeli Wizard im je bio team manager :D :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Jel to ona yellow yard ili kako vec liga?

Deus je bio prvi, G drugi, a Mrs treci?

naravno da je netacno :)) ...Liga je prekinuta pre play off-a. G su bili prvi, gcv drugi, ZK treci mi smo trebali da budemo cetvrti, ali je gcv predao mec RISK-u u poslednjem kolu i tako su nas pretekli.

fml

Link to comment
Share on other sites

Jel to ona yellow yard ili kako vec liga?

Deus je bio prvi, G drugi, a Mrs treci?

NE secam se tacno znam samo da je Bjeli Wizard org u cilju poboljsanja cs scene, ne znaM finalni plasman mi smo posle tog mecha sa 4gl prestali da igramo ligu jedan momak se razboleo i nismo hteli da igra neko mesto njega tad smo ujedno i prestali da igramo cs :)  Secam se samo da je DeuS pobedio GuilD tad na de_inferno .

Edited by HENSHI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...