Jump to content

Evolve


SteXmaN

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 6 months later...

OK su doterali igru u odnosu na avgust i gamescom, koji god build da je to bio. nije sad ne znam šta promenjeno, ali su poboljali gameplay u određenoj meri.

 

Malo je sve i dalje konfuzno i nije baš retard friendly na počeku, ali se brzo poveže čovek sa stvarima u igri. verovatno će final imati neki bolji tutorijal ili šta god već.

 

malo je bagovito i dalje, meni (menu) ne šljaka kako bi trebalo i ima tu i tamo još nekih gluposti.

 

ali već sada deluje da može da bude zabavno.

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da malo porade na kontrolnoj šemi, pogotovo za monstera. Takođe, meni od starta igru prijavljuje kao da igram kontrolerom. Trčanje svih likova mi ide na kurac i to mi je jako iritantno ovako na prvu loptu, a mrzelo me da prčkam po key bindings i to. Mislio sam da Advanced opcije za grafiku sadrže i advanced podešavanja :D Jebeni konzolni portovi.

Jedini bag koji me je realno nervirao je kada treba da se sa monsterom hranim, a ono govno neće, uglavnom na pticama to ne radi.

 

Ovako ostalo, deluje zanimljivo, traperka mi je lično najbolja klasa. A ono, pola stvari u igri još nisam izvalio, mada vidim da ima nekih što su se dobrano levelovali, a ja lvl 1 mogu da ga duvam :D

 

Nisam primetio da igde ima ono READY pre početka meča, nego eto, čekamo da sat otkuca? To je malo bezveze tj. nejasno. Nisam igrao puno, 4-5 mečeva ali biće nešto od ovoga mada nisam baš toliko oduševljen koliko sam očekivao da ću biti.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Nije nešto teško levelovati ... ne znam koliko si fejlovao :) ali ja sam baš sa traperkom posle jedne uspešne partije dogurao do levela 4 i skoro 5. 

 

jesam ja objasnio, ali opet! :)

 

malo mi je njom teško da procenim gde da postavim mobile arenu tj. koji joj je radijus, to valjda dolazi vremenom. plus, perk da te oživi "pas" je gotivna stvar, posebno kada su svi pogubljeni i nemaju pojma da rade revival.

Link to comment
Share on other sites

možda ja nisam gledao gde treba, ali ono ispod štita i imena pre partije, prvi ekran, to je level? Meni su sve partije trajale oko 5min. Da, to sa psom je super, a meni je baš zbog te arene gotivno, kao to i je realno cilj, da onesposobljavaš monstruma dok ostali prcaju, pa mobile arena i oni vragovi što ga usporavaju.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Odlicna igra, ja sam uglavnom Monster igrao. Vidim da se masa zali kako je monster prejak. Kakva su vasa iskustva po tom pitanju? Skoro sam sve partije dobio ali sam mislio da je to zato sto ljudi jos ne kontaju sta treba da rade a ne zato sto je Monster imba.

"There is no such thing as innocence, only degrees of guilt."

Link to comment
Share on other sites

monster je prejak kad su svi nubovi :)

 

mislim, tipa, zadatak monstera je da skenja power plant, svi krenu da ga traže okolo ko zna gde, monster dođe do planta, razbuca ga skoro do kraja, vrate se ovi, krene krljanje, monster krene da beži, oni za njim odu u tri lepe, on se vrati nazad pošto je 20 puta brži i razlupa još tih 10% i pobedi :)

Link to comment
Share on other sites

Evo ako neko zeli da proba neki od kljuceva bi trebalo da rade.

CODE for PC: 
W3PRQ-8A0I9-IPLK7 
W3PTH-CKDA5-HEKVB 
W3PVK-BY3BZ-XQ08X 
W3PW0-JQ6LG-EX549 

 

CODE for PC: 

7MWD6-EE0GG-PM0ZE 
7MWF6-ZVVTJ-3QZTH 
7MWYX-VIVVP-VFAB3 
7MX4W-9VXL0-I3HR4

 

CODE for PC: 

8023A-KLWE5-THQ2X 
802YJ-4RFD8-LAGWK 
803DL-RZAKM-MYZW8 
803FQ-PX4BH-JE8KK

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Au koja propast.

Vidim sad na steam sejlu Evolve i overim stats - avg players last 30 days 400.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Au koja propast.

Vidim sad na steam sejlu Evolve i overim stats - avg players last 30 days 400.

ništa iznenađujuće, pričali smo o tome u više navrata - preteška je igra za pub, a očigledno nema dovoljno ljudi koji imaju tim od 5. 

a i tada je baš potreban dobar teamplay da čudovište ne bi pobedilo, plus su mape preogromne i kompleksne ... šteta, imalo je potencijal.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

The Evolve website is now counting down to an announcement or something, marked with the hashtag #StageUp. The countdown looks like it will hit zero around noon eastern time tomorrow, and for now, that's the only detail we know for now. Evolve's DLC releases met with some controversy, so it will be interesting to see if this relates to new content for the asymmetrical multiplayer shooter. On the other hand, there has been a recent indication or two that Evolve developer Turtle Rock Studios is planning a new IP

Šta li je ovo - Evolve prelazi u free2play? :p

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da zezaš da nije f2p? Lulz. Još jedna od igara sa vrh ocenama kad izađe i padom pretplatnika od 90% posle par meseci.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...