Jump to content

Recommended Posts

Ja smatram da treba kupovati bolju municiju na tire 4 ili vise, zbog lakšeg uništavanja aviaona i veće zarade, ali isto tako smatram da na tire manjim od 4 apsolutno nije opravdano kupovati bolju municiju jer onda ne možeš ništa da zaradiš.

Zanimaju me vaša iskustva i mišljenje o vome...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da imam dovoljno novaca da sebi priustim koju god municiju hocu na kom got tieru hocu. Zarada me ne interesuje, bar ne toliko. I dalje menjam metkove u zavisnosti od situacije, zdravog razuma radi. Nema nista sladje kad nateras protivnika da ispizdi jer mu je eto zapalo za oko da ti pucas gold na tier 1 i to ga jako boli. Stisni muda i cuti ako ti vec smeta, ta municija je sastavan deo igre i ocekuj da je vidis koriscenu.

 

Gde ce je ko koristiti i da li ce biti "opravdano" po bilo cijem misljenju, apsolutno nije bitno. Kao sto bilo cije misljenje nece mene spreciti da pucam gold prosto "jer tako sam u mogucnosti".

 

A sad da ostavim po strani to kenjanje, skoro sve te vrste municije imaju svoje mesto i svoju priliku kad ih valja koristiti, i dobar igrac ce prema tome da se ravna, i da opet bude u plusu. Ako ne u toj konkretnoj partiji, onda bar u proseku.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoć bukvalno 5 min posle ovog posta našao sam sve što me zanimalo o municiji, ekstremno dobro objašnjeno. Kad, kako gde i zašto i naravno koja se kad koristi  [:)] 
Pa da podelim i sa vama http://rocketbrainsurgeon.com/ammunition-guide-stuff-goes-bang/
A ovi što imaju "jer tako su u mogućnosti" slabo su konstruktivni i raspoloženi za saradnju

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvu "saradnju" tacno zelis sa nekim ko je u suparnickom timu i cilj mu je da te pobedi? Deder objasni, ako te ne mrzi. Jel bi bilo OK da dolazim bez metaka? Onda bi zivot bio fer i onda ne bi imao pesak u vaginici? Ili mora jos nesto? Aj reci sta, pa cemo tu da povucemo liniju "konstruktivnosti i saradnje". Pa mi onda objasni zasto bas tu, a ne negde drugde. Zato sto si razvio taktiku koja podrazumeva da protivnik ne koristi gold, pa kad se ispostavi da protivnik ipak koristi gold, krivi su protivnik, WarGaming, EU i sveti Petar, a niposto ne tvoja ogranicena strategija?

 

Da cujem koji te nivo konstruktivnosti i saradnje zanima. I da cujem zasto to bilo koga drugog treba da zanima, ako ja prosto HOCU da koristim opciju koju mi igra legitimno dozvoljava. Jel treba da se ogranicavam tek onako, da ti ne bi plakao? Ili zato sto moj nacin igre tebi nije kul? Ili mislis da iz nekog razloga "nije fer"? Onda kukas na pogresnom mestu, probaj da kukas WGu, mada su oni u standardnom svom fazonu rekli da ih zabole patka. Ali otkud znas, mozda te cuju.. mozda i ne.. zivot nije fer.. majka priroda je kucka..

 

Ja volim mamu, bracala. Dodji mi na SCAP.

 

 

P.S. I naravno, ako ikad naprave "High Explosive Very Incendiary Much Damage So SCAP WoW" koji kostaju bubreg po partiji, navrati i na njih.

Link to comment
Share on other sites

vidi ovako, zanimalo me dal je bolje namontirati

armor-piercing-ammo.jpg

ili
ammor-piercing-incendiary-ammo.jpg

ako me razumes?
Iskreno nije ni meni problem sa kintom jer igram ovo relativno, dobro pozitivan sam u proseku, nego da li je bolje staviti metak koji pravi vecu stetu ili ovaj sa manjom stetom i nekim relativnim procentom za pozar?

A na saradnju sam mislio konkretno ovde, kroz savet iskusnijih igraca  [;)]  posto tenkove nisam igrao mnogo mozda 200 partija nije mi bila nesto privlacna igra, zasto ne znam, al tako je, dok je sa ovim druga pesma posto vise ne igramo PES nego WoWp  [:D] 

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

E, kad tako pitas, onda i ja mogu razgovarati kao da sam normalan :)

 

Pazi, sve ti prosto zavisi od situacije i konkretnog aviona, a pogotovo kad je WoWP u pitanju i od tvog nacina igre. U tenkicima je jednostavno zdravorazumski imati na svakom vozilu razlicite metke, za razlicite situacije. Nekad ti gold ne treba, nekad je neophodan, a najcesce ti daje neku sansu tamo gde nisi imao nikakvu. A i nema smisla u svakom tenku uzimati svaku vrstu municije (lupam, prva stvar koja mi je pala na pamet, tier 2 artiljerija moja draga njemacka, sta god da pogodim, to mi je uvek bilo oneshot bez ijednog izuzetka, prosto mi ne treba nista drugo). U avionima je malo drugacije.

 

Ako mene pitas, ovako jednostavno "ili ili" i bez drugih detalja, definitivno API umesto AP. Ali, opet, zavisi od aviona. Ne gubis mnogo na sirovom DPS-u, a 15% sanse za pozar je sasvim OK, pogotovo kad neprijatelj izgori u vatri gnjeva tvojega, a ne ostane na 3% healtha da ga ubije neko drugi.

 

Ali opet, ne bih na svakom avionu uzimao to.

Edited by arandjel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...