Jump to content

Kingdom Come: Deliverance


Coyote

Recommended Posts

ovo predobro izgleda, borba deluje krajnje interesantno , iz cheshke su mozda mozemo ocekivati pravi pravcati srednji vek 

 

dungeons and no dragons :D o/

 

 

spominjanje reci sandbox i brojke 2016 me sa druge strane uopste ne odusevljavaju

 

edit

 

ah pa ovo je kickstarter

 

http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je prvi put da sam u fazonu za neku igru, shut up and take my money , predobro izgleda, tacno sve ono sto sam oduvek hteo da odigram u jednom : )

 

Evo prejebenog klipa od 8 minuta, sa prvim ingejm futidzom i gejmplejom . Inace skupili su 300 soma funti za dan i po, tako da ce ovo sigurno uspeti .

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MefZfhxgpZE

Link to comment
Share on other sites

Pratim ks redovno, ne znam kako sam ovo propustio. Jebote, igra presjajno izgleda, baš mi je drago što im dobro ide priliv keša, pola milke funti, a tek su na trećini kampanje.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odlskul dizajn interfejsa me oduševljava, danas svi nešto furaju nekakve moderne, hladne interfejse koji više priliče nekom sf naslovu nego srednjevekovnoj/ef igri. Takođe informacija koja je za svaku pohvalu je to što će svaki npc, ma koliko bitan ili nebitan, biti jedinstven. Nema ničeg goreg što mi ubija imerziju nego kad vidim gomilcu c/p modela i avatara u rpgu koji pritom svi imaju i iste odgovore kad klikneš na njih.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kod fajta mi se malo ne sviđa što deluje nekao simulaciono (valjda zato što su skidali one likove koji su im pokazivali poteze) nema nekakvog žara i improvizacije, ako razumete šta hoću da kažem, kao da dva prijatelja sparinguju. Ali verujem da će to da ispegalju vremenom, da se dobije živahniji osećaj u borbi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nisi me razumeo, ne mislim na samu tehničku autentičnost mačevanja (što je prekul), nego da u okviru te autentičnosti borba deluje prijateljski i previše formalno nekakako, kao da dva majstora mačevanja izvode predstavu pred publikom, a ne da se bore za život :D Eno vidim da su još neki ljudi to prokomentarisali na ks i na yt, ali nije strašno ništa.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 years later...

uopšte me ne iznenađuje kad je rade pijani česi :)))

a i vala koliko im je trebalo da je naprave, dobro su uspeli :)

1 hour ago, G!!! said:

igra je izasla

pored solidnih prvih utisaka, najveci utisak je da je puna bagova :P

 

  Reveal hidden contents

[:D][:D]

 

šalu na stranu, valjda će proći ok kod publike.

Link to comment
Share on other sites

Ja krenuo da igram, dobro sve ovo izgleda, ogromna je mapa i nije otvorena na pocetku, vec kako se napreduje kroz igru tako se otvaraju ostali delovi na mapi, questovi su jako dobri, ali me neka pijandura na pocetku ispresavijala. Popio sam dobre batine. Nije ni malo laka igra, a nema podesavanje tezine. Sto rece neko gore, ovo je MB, ali na steroidima. Bice ovde dosta modova kao i za MB. Nema save opcije, vec kada se popije radza u kavani onda se snima pozicija (vec se na Nexusu pojavio mod koji dozvoljava snimanje u bilo kom trenutku) ili da se nadje krevet pa da se otkunja. Bice kasnije zajebano kada krenu vece bitke, a nigde kreveta niti kavane sa rakijom [8D]

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Probao sinoc malo sa onim fixom koji je izasao, izvrteli smo 90min igru u strimu.... ocekivao sam veci krsh, ovo deluje skroz ok, grafiku sam zvizno na ultra, lepi detalji, mehanika ima prolaznu ocenu, jedino sto meni ne lezhe ovakve sporije igre iz prvog lica ali kapiram da ce se Skyrim ekipi vise svideti ceo ovaj vajb...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...