Jump to content

Tuzna prica o sprskoj CSGO (1.6?) sceni


serpent

Recommended Posts

Uglavnom , da ste vi hteli mogli ste lepo da kikujete mene i zeroxa i da popricate sa organizacijom za dalje igranje sto bi sigurno covek prihvatio ali vi ste profesionalci 

posto jovan od prvog dana reko ako ih ination batalio sto smo mi sa Essom? Tako da necu vise da se nastavljam ovo cisto dodajem posto svi ste KAO Ispali OKEJ jedino ja jadan :) 

Ali polako , 

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom , da ste vi hteli mogli ste lepo da kikujete mene i zeroxa i da popricate sa organizacijom.

Ti si taj koji je trazio ekipu tj hteo da napravi i ti si taj koji je nasao sponzore i pricao sa njima a ne ja ili bilo ko od nas tako da mi nemamo sta da pricamo o daljoj saradnji sa ess-om ili da menjamo lineup u tvojoj ekipi jer si za to bio zaduzen ti i niko drugi. :)

ovo cisto dodajem posto svi ste KAO Ispali OKEJ jedino ja jadan :) 

Mislim da bi trebao konkretno da prozoves Milana 'stylche' Vuletića, a ne svih 5 ljudi jer nisi sa svima nama pricao nego samo sa Milanom.

 
Edited by pdbt
Link to comment
Share on other sites

Moram i ja da se nadovezem na ovu pricu. Ja sam inace iz GameAgents organizacije i mi smo do sada nekoliko domacih lineupova imali. Da li je to samo sa nasim ekipama ne znam, ali meni je strasno kada mi neko iz ekipe na steamu pise kako im se ne svidja logo, sajt i tako neke stvari, pa bi voleli da se to promeni. Onda menjanje lineupa svakih 10 dana itd. Onda ocekuju neke nerealne uslove a da pre toga ne pokazu nikakav znacajan rezultat. Dodje mi igrac i ogovara druge igrace iz ekipe i najavljuje cepanje tima i menjanje lineupa pre nego sto to saopsti saigracima. Ljudi uopste nisu realni, u srbiji gde treba svi da se tucemo nogom u dupe ako nam neko placa ufur samo mi se izivljavamo i glumimo velicine i trazimo neke uslove, a o rezultatima i svojoj igri ne razmisljamo. Naravno bilo je dosta dobrih momaka koji su igrali za nas, i uopste necu da imenujem lose i dobre. Zelim svima njima puno uspeha. 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni, nije samo stylche kriv. Dok je on, da kazem, sklapao dogovore sa ljudima iz orge, bili ste klan. Znaci, svi ste se dogovorili oko toga, i posle ispalili, i otisli u drugi klan. Svako dobro.

o kakvom ti klanu pricas?to nam je bio drugi ili treci pracc ne znam tacno.Znaci zajedno smo odigrali svega 5 sati max ne mozemo sebe ni mixom nazvati a kamoli klanom i to ozbiljnim..Ispalili i otisli u drugi klan  [roflmao]

Edited by pdbt
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da tu niko nije 100% kriv, moja je greska sto se nisam raspitao dovoljno sa kim imam posla, medjutim logicno je da neko ko se predstavi kao vodja tima ili tim manager ugovara sve sa organizacijom, a ne da ja moram svakog igraca ponaosob da pitam da je tacno da im treba orga i sl... Kazem opet mozda je neko od 5 spomenutih igraca neduzan i sl ali su za mene oni ekipa i kao takvu sam ih gledao. A price ako ess nije dobar bio inationu sto bi mi usli ... Mogu samo da kazem da se bilo ko mora mnogo jos vremena da uloze da budu kao ination, a razlog zbog kog su oni otisli je cisto bio finansijski jer mi nismo mogli u tom trenutku da stvorimo finansije za medjunarodne lan troskove, saradnja je prekinuta nakon prijateljskog razgovora i td. Mi smo sa njima i dan danas super i nema potrebe da uzimate momke u usta kao ni da ocekujete uslove koji su njima nudjeni, a pogotovo ne da ocekujete finansiranja na nivou odlaska na lan u inostranstvo.... Pogotov nakon pokazane neozbiljnosti... Znaci prvo rezulati pa onda bilo sta.

Inace nama nikada nije bio cilj da mi zaradjujemo i sl vec da pomazemo esport u srbiji i dok pisem ovo vec imamo pregovore sa mnogo postojanijom ekipom, da ne kazem ozbiljnijom. Nadam se da se niko nije uvredio licno, aamo sam zeleo da podelim sa vama kako se zavrsavajju stvari na zalost kod nas ...

Ps. Pisem na mobu pa ima gresaka :)

Edited by serpent
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga da sam bio uvredjen ili nesto slicno pa sam zbog toga pisao, nego sam jednostavno hteo da kazem deo istine da bi vam bilo jasnije jer to nije bila ekipa nego jednostavno obican mix koji je pokusao da igra i da vidi jel moze da funkcionise kao tim.Posle toga kad smo videli da nema buducnosti niti mozemo da uradimo nesto u Srbiji odlucili smo da ne igramo jer bolje je tako nego da posle turnira kad uzmemo pare organizaciji za ufur,majice ili sta god kazemo isto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...