Jump to content

SteelSeries CS:GO Calling - Gamepub LAN Event


Recommended Posts

Kasteri ce biti Aleksandar "kassad" Trifunovic i Djordje "LESkO" Djurdjev, pa se nadam da cete nas slusati od ranog jutra, pa do mraka.

Mislim da je bolje da ti kassad odgovori na to pitanje, ali 99% sam siguran da ce biti 1 (jedan) stream i naravno, birace se "jaci" mec koji cemo prenositi. 

Pozdrav do sutra!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mozda glupo pitanje,ali da li ce biti samo 1 stream i ako da, da li ce top seeder matchevi biti prioritet za gledanje.Vidim da su 2 matcha odjednom u toku ,pa mozda kad biste mogli 2 streama organizovati da biramo koga cemo gledati.Mada hvala i za ovo !

gotv za druge meceve nece biti , dakle smao stream prvi dan.

Drugi dan ce biti 1 mec stream , drugi gotv do finala gde ce biti samo stream.

Link to comment
Share on other sites

Pa realno je da se dve najjace ekipe na turniru ukrste u finalu....u oba zreba svako ima sansu da izbaci favorita......nije realno da se gamepub i efrag ukrste u 1/2.....gamepub nivo iznad svih i jedina ekpia koja mozda moze nesto da uradi protiv njih je e-frag...ne znam zasto se svi bune...1 i 2 seed su na mestu, a ko je 3 ili 4 seed uopste nije bitno. Ja imam najtezu grupu i najtezi zreb pa se ne bunim...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...