Jump to content

Passive camo ratin


Recommended Posts

Vec sam postovao o ovome u glavnom WoT topiku, ali mi pade na pamet da otvorim ovde. Iz vise razloga. Pre svega, da moze lako da bude dostupno onima koje zanima, a i da moze lako da se edituje ako dodje do promena i kad se izbaci novi tenk. Probacu da drzim ovo apdejtovanim koliko god mogu.

 

Ovde ce se naci pasivne vrednosti kamuflaze tenkova, bez ikakvih bonusa (camo net, skill posade, farba, zbunje), sto predstavlja "skriveni" stat koji se ne moze tek tako videti. Takodje, videce se i kako se ta kamuflaza menja prilikom kretanja i pucanja. Da bi otkrili te cifre, ljudi su morali da se malo cimaju. Drugi, ne ja :) Znaci, nista od ovoga nije moje originalno istrazivanje i znanje, SVE je preuzeto sa ruskog WoT foruma. Originalni topic se nalazi na ovoj adresi: http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/1047590-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D0%B7%D0%BE%D1%80/ Igrali su se ljudi sa pseudonimima Devilhunter i AndrasD. Detaljnija analiza je takodje dostupna tamo negde na tom topiku, koga zanima i ko zna ruski, nek navali. Da tako nesto uopste postoji sam saznao na sajtu http://ftr.wot-news.com Ja sam to samo preveo (LOL) i kopirao ovde.

 

Naveli su i koji top/mitraljez je koriscen u istrazivanju, pa ako je to bitno kao sto izgleda da jeste, ukoliko koristite neki drugi gun tenk vam moze biti vidljiviji ili nevidljiviji :) 

 

Pocecu sa svojim dragim Nemcima i radicu polako, malo po malo, ali cu se potruditi da zavrsim sto pre.

 

[EDIT]: Sta li i ja mrsomudim, stavicu originalne tabele, ionako nemam toliko vremena za ovo sto sam prvobitno naumio.

 

 

That being said..

 


Nemacka

 

4307227.png

 

 

Rusija

 

4144331.png

 

 

USA

 

4175050.png

 

 

UK

 

4159690.png

 

 

Francuska

 

4155594.png

 

 

Kina

 

4158666.png

 

 

Japan

 

4152522.png

Edited by arandjel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...