Jump to content

Transferi 2014


zaratustrijan

Recommended Posts

Ne volim ga i smoricu se kao pacov ako dodje. Nama treba devetka, a ne novi Volkot, Chembrlen, Kembel...

Uf, ja baš mislim da će se do jaja uklopiti :)

Još on nije sebični ciga, u tandemu sa Žiruom...ima da sipaju ko ludi! OSVAJAMO ČETVRTO MESTO!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

iskreno, ja ne znam čemu toliki hajp oko tog Sančeza, jeste dobar igrač, ali mislim da je posle SP previše podignut u nebesa. Slažem se sa Grujom, treba pravi CF, a ne neki pokušaj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne znam, meni on stvarno nije igrac koji je klasa Ozila...ako nam on bude glavno pojacanje, blah.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dajte ljudi, covek moze da igra i spicarojku i to odlicno..daje golove kako stigne..i mislim da moze opusteno on da igra prvog spica, jebiga malo se menja sistem u odnosu na zirua ali ce to ozilu max odgovarati..nece morati da dodaje u noge onom panju nego da razigrava male brzance u prostor..

 

isto ga volim iz udine perioda, kad je sa islom pleo po desnoj strani..u barsi je evoluirao i mislim da ce da bude sjajno pojacanje

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Zapravo onom panju i treba dati loptu u noge, a ne u prostor, covek je ucestvovao u svakom predivnom golu Arsenala prosle sezone nekim predivnim kljucnim dodavanjem. E sad, to sto ima losu realizaciju generalno i sto nije vrhunska klasa iako bih ja to voleo vise nego ista jer je doneo Remiju Galjaru titulu, to je druga stvar :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jel pacoliki klempa stvarno prelazi u PSZ? Madre mia ako on predje tamo, Ibra 40+ golova za sezonu lagano

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bačene pare

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

obrazloži mi staloženo i razumno kako će Marković da unapredi igru Liverpula? On po meni osim brzine nema ništa, a ukupno je dao 10 golova u seniorskoj karijeri (od toga pet u ovoj našoj smešnoj ligi za sezonu i po)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Markec je car, ali se bojim da će najviše da posluži hamburgerdžinici pored "Britanije", kad ga dohvate Stoukovci i samelju ga na prvom gostovanju.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

 brz je, ima dobar pregled igre, dobar je sa loptom, ima mozga, i ima 20 godina.

 

 stivi lagano završava karijeru, pitanje je da li će biti u prvoj postavi tokom cele sezone, o hendersonu koji je odigrao celu prošlu neću da trošim reči, mislim da nije dao gol cele sezone.

 

 očigledno je da rodžers želi da se igra još brže, i mislim da će se tu marković odlično uklopiti - sa lalanom i stivijem iza, a kutinjom odmah iza napadača, mislim da će to biti respektabilna postavka (pitanje je da li će lazar da se rotira sa sterlingom, ali me ne bi čudilo ni da rodžers eksperimentiše samo sa jednim špicem, kao na početku prošle sezone)

 

ovo je po meni investicija za budućnost koja može da se isplati on the long run

sa loptom da je dobar, je diskutabilno. Dribling nema, osim da proturi loptu pored protivnika i pretrči, a u Engleskoj tako ne može, jer tamo svi trče ko konji. Završnica iz zicera mu je poprilično loša, a u Engleskoj neće imati deset 1on1 situacija kao u Portugaliji ili kao kod nas.

Henderson, Gerrard i Can - od te trojice, dvojica će biti na terenu. Igraće još i Kutinjo, Lalana i Sterling, ne verujem da tu Marković ima mesta, osim naravno kao izmena. A još ako stvarno dođe neki ozbiljniji napadač (ja se nadam Lukaku, ali teško, može i Martinez), tek se onda Marković neće naigrati

 

Jeste investicija za budućnost, ali u LE protiv ozbiljnijih timova (tipa Juve) on se nije video, gledao sam Benfiku barem 5-6 puta prošle godine, baš ništa. Ja bih bio mnogo srećniji da smo uzeli od naših Tadića, pa da on bude bekap Kutinju i Lalani. Nek me razuveri pa za godinu dana da kažem da veze nemam, ali mislim da je još uvek slab za PL i da se neće naigrati, i da ćemo ga prodati za 2 godine za mnogo manje para

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...