Jump to content

Kako da mi igra bude stabilna WoWP?


Recommended Posts

Imas li neko detaljnije objasnjenje zasto te izbacuje iz igre?

Posto konfiguracija je solidna, jer sam imao i ja slicnu kad sa igrao WoWP tako da to ne bi trebalo da bude problem.

Ono... probaj da reinstaliras igru ili da bolje opises problem... nekako.

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

Nisam naucnik, ali izvlacim iz Googla.

http://forum.worldofwarplanes.com/index.php?/topic/18367-solution-to-frequent-wotwowp-client-crashes/

Evo ti link koji sam nasao sto se tice stabilnosti WoWP-a. Nadam se da admin nece ljutiti sto sam linkovao oficijalni forum WoWP-a.

Ono vidi ako ti to pomogne... ako ne videcemo sta moze dalje da se radi :)

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

shfn.jpg


Nisam naucnik, ali izvlacim iz Googla.

http://forum.worldofwarplanes.com/index.php?/topic/18367-solution-to-frequent-wotwowp-client-crashes/

Evo ti link koji sam nasao sto se tice stabilnosti WoWP-a. Nadam se da admin nece ljutiti sto sam linkovao oficijalni forum WoWP-a.

Ono vidi ako ti to pomogne... ako ne videcemo sta moze dalje da se radi :)

Ne pomaže mnogo jer sam sve to odradio i opet isto možda je samo problem što mi je Windows 7 32bit a ne 64bit pošto vidim sa se ljudi javljaju sa takvim problemom na ovoj verziji sistema...

Link to comment
Share on other sites

Ne pomaže mnogo jer sam sve to odradio i opet isto možda je samo problem što mi je Windows 7 32bit a ne 64bit pošto vidim sa se ljudi javljaju sa takvim problemom na ovoj verziji sistema...

 

To je isto mogucnost... 

Probaj da nadjes resenje kroz google ako ne nadjes resenje ovde.

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

Moguce je da te zeza sto je 32bit sistem, nadogradi na 64 bit i resen problem :DDD


The terms 32-bit and 64-bit refer to the way a computer's processor (also called a CPU), handles information. The 64-bit version of Windows handles large amounts of random access memory (RAM) more effectively than a 32-bit system.

 

evo lepo pise :) ,

Link to comment
Share on other sites

Šta treba da uradim da me ne bi izbacivao iz igre malo malo...

 

4gb DDR3 Kinghston 1600

Gygabit ATI 6850 HD 1GB DDR5

AMD Phenom II X2 555 Black series 3200 GHz

 

ovo je moj komp....

 

Ima li neko rešenje ili se to dešava svima?

Kada menjas res mods-ubacujes bolji nisan i slicne stvari pocne klijent da izbacuje....

Link to comment
Share on other sites

dobar savet  UGASI SVE OSTALO STO KORISTIS pored igrice

istaliraj 64 bit win7 ili win8

izbalansiraj jezgra RAM memorije i za Processor

 

Smanji detalje da ti nejede ram osim ako nemas 16GB

C++ /  DX11.2 verzija / shader 6.2


 samo da znas moj komp je krsh naspram tvog i nikad nisam imao problema na high setings


i nabavi bolji piratski win7 koji radi za igre i nije namenjen  poslovnim aplikacijama

Edited by tracerx24
Link to comment
Share on other sites

Ovo je moj Windows do duse dve godine nisam dizao sistem ali radilo je do ove igrice sve savrseno kao npr MW3,Hitman absolute PES13, PES14, NBA 2K14, NFS sve verzije :D, igram jos i RACE 07 ozbiljno dobra simulacija cak za nju nesto i pravim i programiram  [fro] u sustini sve radi sto sam probao a imam jedno 500GB instalacionih diskova,sve radi na najjace detalje... i sad sam se navukao na ovo WoWP i pravi probleme...hocu da poludim  [xx(], a jako me mrzi da rusim sistem mada cu morati kako stvari stoje  [:)]

f509.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...