Get Adobe Flash player
Hegedis

World of Warships - slobodna diskusija

Recommended Posts

Jel u planu tech tree za Britance i Italijane?Za Nemce znam da ima vec,a i mogli bi da izbace BB za amere i nosace za japose

naravno, sve ce to da ubacuju polako kad izadje igra, kao i u tenkovima sto su radili...nemci, britanci, italijani i eventualno francuzi

kolika je minimalna razdaljina za torpeda da se aktiviraju i da li uopste postoji.Mene je lik potopio tako sto je ispalio torpeda sa 0.3 km razdaljine

To je razdaljina ala jos malo pa bi se ocesali jedan o drugog

Edited by Nemi Zmaj

Udarna vest. Izgleda da sam postao dobar. Juče sam bio javno prozvan da aimbotujem. Kažu nema šanse da neko odokativno tako pogađa različite targete.

Odoh sad da se uobrazim. :)

Kakvo ludilo na serveru. Svi hoće nove battleship-ove da probaju. U redu čeka 120 battleship-ova i 10 komada svih ostalih brodova :P

Sad u svakoj partiji po 5-6 BB resto destroyeri i po koji cruiser i nosac.Nekako su mi suvise squishy postali cruiseri

aha, promenili su dosta stvari, okretnost, lakocu da se zapali brod i sjebe nesto na njemu, malo je dinamicnija igra sad...ubacili i izuma izmecu amagija i yamata i stavili da mogami bude visi tier od myoko sto i jeste istorijski tacno...i konacno mogu da grindam japanske nosace:)...jel ovaj x4 exp uvek u premiumu ili samo u ovom jednom bonus danu

btw, malo su preterali sa ovom pokretljivoscu pri skretanju brodova...i nervira me sto su promenili zvuk pucanja, sada je slabiji...a i dmg su malo nerfovali svima

Ja sam zasad primetio da mi jedino nosači lakše beže od torpeda, ali ih zato HE i paljevina boliiiiiii. Ovako za artiljeriju mi ne deluje da opozicija uspeva bolje da izbegava.

Ko je dokon - to the downloadmobile. Ide vikend public testa za 0.4.0.

Dostupan ljudima koji su počeli igrati CBT pre 10. juna.

Počinje sutra, klijent može da se skida već sad.

Edited by Dreadnought