Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

Pa i nije poenta da ih resetuješ svaki čas.
Ubuduće će moći da se resetuju i uz pomoć elite XP-a kapetana i free XP-a, tako da će postojati i potencijalno besplatne alternative.


Ali dok ne dodjes do 19 poena i dok grindaš bolje da trošiš poene na manje skilove nego da zvrje prazni. A kasnije uradiš reset. A verovatno bi više para zaradili na prodaji zlata, evo sada, bar ja sam sigurno više potrošio nego po default ceni jednom da sam uradio reset, a po default cenama nisam ni jednom
Link to comment
Share on other sites

zahvaljujem, mada i ovaj prica odmah za desetke, ko ce stici dotle:)

Da, ali govori i o celoj grani, i podelio je skilove na zlatne, srebrne i bronzane. Bitni su ti prvih 10, za prve skillove za svaki nivo, oni se relativno lako dobiju, posle lagano. A koliko mi se čini svi podrazumevaju da se uradi i neki reset tokom igranja, ako koristiš istog kapetana sve do t10 :)
Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi. Igram brodice sad vec neko vreme. Slabo nailazim na Srbe pa sam se setio ovog forum.
Ako hocete da se igramo, nick mi je: r2097 pa ko hoce nek me doda. Dule tebi sam poslao request.
Inace, davno sam igrao Brood War pod nickom: kepa
... ako se neko jos seca toga :)

Link to comment
Share on other sites

Nije bitno toliko koliko dmg napraviš. Bitan je procenat dmg koji napraviš nekom brodu, pogotovu ako je viši nivo od tebe.

Pa tipa ako skineš nekom DD 100% HP, recimo 15K HP, dobićeš više EXP nego da si nekom BB skinuo istih tih 15K HP.

 

I naravno, zauzimanje i branjenje objektiva na mapi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...