Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

8 hours ago, Lucky said:

ma nemaju ništa kod nas od domaćeg talenta, u suštini su samo prebacili ruje, a dal' će i kad krenuti lokalce, ostaje da se vidi.

Da, da, ali jesu trazili kod nas ljude, i to bas veliki broj pozicija, samo je u 99% oglasa obavezna bila ta stavka, ruski...

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dandy said:

Hm... sada se i meni zbrljalo. Videlo se dobro kada sam okačio

A da daš nama sa jeftinijim ulaznicama hint šta si okačio? 😄 

Elem, sticajem okolnosti imam baš par interesantnih informacija na ovu temu:

- Rade na ubacivanju razarača JRM Split (1941) u igru pod zastavom Kraljevine Jugoslavije. Posle sam pogledao istoriju broda pa mi bi čudno što nisu ubacili zapravo godinu kada je postao operativan, ali bi onda verovatno morao da ide pod zastavom SFRJ pa su skapirali da im je ovo lakše 😃

- Oni su za sad prebacili Ruse koji su radili najviše u St Peteru na razvoju WoWS u Beograd i zato Beograd postaje hub za razvoj WoWS, za sada je zaposlen broj ljudi iz Srbije fazon 10% i glavna im je stvar da jure da ovima rešavaju papire, prebacivanje, iznajmljivanje stanova, upis dece u škole/vrtiće i sl. Iako oni kažu da je Beograd hub za WoWS zapravo se radi deo deva i za WoT, verovatno zato što te ljude nisu uspeli da prebace u Prag i Vilnius gde bi trebalo da budu, pretpostavljam zbog administrativnih problema, viza i sl. 

- Ruski jezik na otvorenim pozicijama nije njihovo proseravanje nego realan problem - ljudi koji su došli uglavnom ne znaju engleski, a oni vode development, u tom smislu i nekoga koga zapošljavaju je lakše ako zna jezik da bi mogao da komunicira sa 80-90% ostatka tima. Njihova ideja jeste da oni kao budu globalna kompanija gde je engleski zvaničan jezik, ali jbg nije da su realno planirali da te ljude sad hitno dovode odande pa da je tamo bio uslov da se zna engleski. Tako da će taj uslov verovatno ostati bar neko vreme, tj dok Rusi malo ne propričaju srpski 😄 

Edit: Nadjoh i sliku za Split

image.png

  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Lucky said:

hm, to bi onda moralo da radi, ja tako često kačim. ali kod tebe je povukao neki čudan kod.

Pa kao što rekoh, u tom momentu je radilo normalno i neki ljudi su isto videli sliku. Onda je samo pobrljavila u nekom momentu, ko će ga znati zašto...

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dandy said:

Pa kao što rekoh, u tom momentu je radilo normalno i neki ljudi su isto videli sliku. Onda je samo pobrljavila u nekom momentu, ko će ga znati zašto...

trip, moraću da proverim... u kodu vidim da poziva neki google što mi nije jasno šta je.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
8 hours ago, manson said:

video sa ovo, stigao mi PR od Wargaminga, pitam se gde izvlače ove likove 🙂

Ali zapravo odlično gađaju ciljnu grupu, ovi klinci ni ne znaju ko je popaj, ali matorani koji igraju WoWS - udara ih u detinjstvo!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...