Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

8 hours ago, Dandy said:

Wtf? Tek sam sada ukapirao da su zapravo postojali neki rezultati u samoj igri po kojoj su se birali pobednici, a ne random.

image.thumb.png.79e7fb538248bdeeb623024f94e44111.png

ahahaha, vidi molim te.

a pisalo je nešto negde u nekom pravilniku, ali mislim da je bilo tako glupo napisano da  nije ni bilo jasno ... u pravu si.

jbg, da si znao da nije random pa da se potrudiš! 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Igrao malo WOWS ovih dana. Dodali su podmornice u random borbe. Probao ih, onako zanimljivo, nije ni lako baš, ili bar ja nisam neki pro 🙂 naravno treba pustiti u pozadini Das Boot soundtrack, ili bar Bon Jovija, pošto je i on podmorničar 🙂

Igrao i malo protiv njih, zajebano ako onaj ko ih igra zna da ih igra, ali i lakih par fragova ako je neki noob 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

Igrao malo WOWS ovih dana. Dodali su podmornice u random borbe. Probao ih, onako zanimljivo, nije ni lako baš, ili bar ja nisam neki pro 🙂 naravno treba pustiti u pozadini Das Boot soundtrack, ili bar Bon Jovija, pošto je i on podmorničar 🙂

Igrao i malo protiv njih, zajebano ako onaj ko ih igra zna da ih igra, ali i lakih par fragova ako je neki noob 🙂

a kakav je gameplay, pošto nisam igrao, jel sporiji nego WoT? kapiram jeste pošto su ipak brodovi ... gledam šta bi tu sad bio ugao da se dopadne ljudima u odnosu na wot?

Link to comment
Share on other sites

Da, sporije je nego WOT. I nišanjenje je drugačije, balistika, pa mora malo više da se vodi računa kako se neprijatelje kreće, koji top ti imaš, koliko leti "metak" da bi ga pogodio. Slične su igre, a opet različite.

 

edit: a nisam igrao neko vreme baš aktivno, vidim da su i skilove promenili, neke. Free reset je trenutno btw, još nekoliko dana, pa iskoristite 🙂

I prilično koristan link za skilove i module za pojedine brodove https://docs.google.com/document/d/1XfsIIbyORQAxgOE-ao_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/mobilebasic

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Lucky said:

a kakav je gameplay, pošto nisam igrao, jel sporiji nego WoT? kapiram jeste pošto su ipak brodovi ... gledam šta bi tu sad bio ugao da se dopadne ljudima u odnosu na wot?

Lol. Je l' moguće da nisi ni probao nikada igru?

Da, sporija je od WoT-a, mada zavisi i od toga koju klasu broda igraš. Recimo da je neki ekvivalent:
teški tenkovi - borbeni brodovi
srednji tenkovi - krstarice
laki tenkovi - razarači
artiljerija - nosači aviona

Ja volim brodove i njihovu istoriju. Zato mi je interesantno da igram.
Zato sam počeo i WoT svojevremeno. Samo što sada više nemam vremena da igram više od jedne igre ovog tipa, tako da sam ostao na WoWS-u

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, manson said:

Da, sporije je nego WOT. I nišanjenje je drugačije, balistika, pa mora malo više da se vodi računa kako se neprijatelje kreće, koji top ti imaš, koliko leti "metak" da bi ga pogodio. Slične su igre, a opet različite.

 

edit: a nisam igrao neko vreme baš aktivno, vidim da su i skilove promenili, neke. Free reset je trenutno btw, još nekoliko dana, pa iskoristite 🙂

I prilično koristan link za skilove i module za pojedine brodove https://docs.google.com/document/d/1XfsIIbyORQAxgOE-ao_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/mobilebasic

da, tako sam i računao ... tj. prava "pomorska" igra.

3 hours ago, Dandy said:

Lol. Je l' moguće da nisi ni probao nikada igru?

Da, sporija je od WoT-a, mada zavisi i od toga koju klasu broda igraš. Recimo da je neki ekvivalent:
teški tenkovi - borbeni brodovi
srednji tenkovi - krstarice
laki tenkovi - razarači
artiljerija - nosači aviona

Ja volim brodove i njihovu istoriju. Zato mi je interesantno da igram.
Zato sam počeo i WoT svojevremeno. Samo što sada više nemam vremena da igram više od jedne igre ovog tipa, tako da sam ostao na WoWS-u

neš verovati nisam .... ono u aktivno vreme kad je WoT dominirao, oni su tu negde u slično vreme izdali WoWS i WoWP i onda WoWP je baš bio kršina (i sad nemam pojma ni dal su ga ugasili) ali ni WoWS nije baš bio najbolji tada 🙂

Ali kapiram da je WoWS još nekako pogodniji za sporije igranje od WoTa, da ne kažem još za matorije ljude 😛 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Igra li još neko osim mene ovo? 🙂
Ubija me lag u poslednjih par dana, totalno je neigrivo. Skače od 40-300, a nekada ode na 700, 800. Par puta sam popio disconnect.

Ne deluje mi da je do mog neta, pošto nisam primetio da drugi servisi trpe (doduše WoWS je jedina on-line igra koju igram trenutno).

  • Like +1 1

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

Ja trenutno malo pikam WOT, isti problem, neki mikro lag, kako već nazvati. Vidim na reditu da se još ljudi žali.

Ok, onda mi je malo lakše jer znam da nisam samo ja u problemu. Valjda će se srediti uskoro, ovako uopšte nemam želju da igram.
Ne znam da li ima veze sa ovim split-om kompanije koji je u toku, pa smo možda bačeni na neke druge servere...

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
14 hours ago, manson said:

Ja par partija tu i tamo 🙂 tj sada sam igrao zbog ovih superkontejnera koje dobijaš ako igraš sa t10 brodovima 🙂 

 

edit: kada bre stižeš i brodove da igraš pored onih silnih manekenki? 🙂 

Pa ovo je skoro jedina igra koju igram... čuči mi stotine igara na Steam-u koje sam kupio na kojekakvim rasprodajama, a koje nisam nikada ni upalio.
Šta znam, još uvek mi je interesantna, ali kapiram da ću u jednom momentu prestati, kao što sam i WoT.
Samo mi je malo tužno kada vidim da niko osim mene iz RUR klana više ne igra...

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dandy said:

Pa ovo je skoro jedina igra koju igram... čuči mi stotine igara na Steam-u koje sam kupio na kojekakvim rasprodajama, a koje nisam nikada ni upalio.
Šta znam, još uvek mi je interesantna, ali kapiram da ću u jednom momentu prestati, kao što sam i WoT.
Samo mi je malo tužno kada vidim da niko osim mene iz RUR klana više ne igra...

standardna priča iz života 🙂 steam, epic, čak i gog pa i onaj ea origin ako to i dalje postoji - na njega čak ne mogu ni da se logujem iako imam nalog 🙂 

i onda uzmem i upalim overwatch 2 :))

taj WoWS je nekako baš čudna igra, deluje mi da ima neka ekipa koja je igra, ali kao da su svi nešto za sebe, uđu, odigraju, izađu, idu dalje sa svojim životom i to je to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...