Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nešto se ne ložim na klansko šibanje, ali ako se dešava i ima mesta - što da ne.

 

Doduše ovako kad pogledam klan roster, cenim da nam treba bar dvadesetak ljudi da bi mogli išta da uradimo. Sad nas je sedmorica, a trojica je  najviše što sam video da nas je bilo online odjednom.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da mora da nas bude barem 7 online u isto vreme, da bismo učestvovali u klanskim bitkama. Sa trenutnim brojnim stanjem to je prilično nemoguće...

Za trošenje nafte, pitao sam pre nekog vremena da date predloge na šta bi se trošila i zaključak je bio da prvo štedimo za onu građevinu koja smanjuje cenu popravki za battleship-ove. Verujem da je to svima vrlo korisno. Za to nam treba 5000 nafte, što znači još nešto malo manje od 1000 nam fali.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Kutuzov je posluzio juce za 1600+ base points, a danas Hosho za tri pobede u kojih sam u prvih pet, da se ne mucim mnogo, sreca te je brod T5 pa mogu T4 za misije. Onaj americki Langli nije ni za ......... Zali Boze kamuflaza!

22j145.png

2w6rti9.png

I prvi "crveni kontejner" - samo se vidi nagrada.

2j66yhh.png

 

 

 

 

 

Edited by Dr Sidious
Link to comment
Share on other sites

Hm...

Prvi screenshot, šta se desi kada staviš dosta zastavica za povećanje XP-a na brod :P

Drugi screenshot. Test Graf Zeppelin nosač aviona, sa strike konfiguracijom. Tri grupe torpednih bombardera sa dubokim torpedima koja pogađaju samo velike brodove sa dubokim gazom i dve grupe bombardera ponirača sa zapaljivim bombama. Ne bih se bunio da ga ostave ovakvog u igri (obratiti pažnju na zaradu... to je bez ikakvih dodatnih zastavica). Imao sam sa njim juče jednu partiju gde sam napravio 250k dmg-a.

shot-17.10.21_16.54.00-0090.jpg

shot-17.10.21_16.54.24-0786.jpg

Edited by Dandy

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...