Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

8 hours ago, spi said:

Zato sto si jedini koji komentarise u ovoj namucenoj temi a da zapravo ne igra [:)] No vidim da te je lako naljutiti, te obustavljam akciju

Ok, izvini ako si se salio, ali ajde razumem da me proziva Deda ili Dandy ili neko koga znam sto godina i ovako i na forumu:). Ne ljutim se ja, al meni bi bilo recimo glupo da tebe zezam i prozivam makar to bila i sala posto te ne znam da bih bio toliko slobodan. A ko sto rekoh igrao sam i Alfu i Betu i sad ponekad opikam, tako da nije da bas uopste ne igram, imam pravo valjda nesto da prokomentarisem i ja ovde valjda, makar bila i neka glupost:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

I opet nisi uradio domaći zadatak. :)

 

Ljudi su ga testirali malo i u principu je 1/1 Hiper. Razlike u ciframa su na nivou decimala. I nema nikakav extra komad opreme ili nešto (Kao što Tirpic ima torpeda, a Bizmark nema npr). Konačna ocena je generalno da je čisto kolekcionarski reskin Hipera.

Princ Ojgen za Vas gospodine? Svakako! 40 evara molim!  , ... mali nafarbaj der još jednog Hipera onako na fensi i promeni mu ime... :)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Da si imo dublone onda bi se upecao? :)))))

Kamikaze u principu jeste Minekaze. Razlike su u decimalama, jedino Kamikaza ima fensi perma kamuflažu odma u paketu. Ne znam koliko je cene u šopu, al ja ne bi dao pare ili golde za nju. Zaradio sam je kad je bila event reward.

 

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa trebalo bi da su ga nerfovali sad. Ili bar tako piše u poslenjim ovim patch notesima. I njemu i Udaloyu su sasekli rate of fire.

 

E sad pošto sam danas dobio batina od jednog, baš se i ne oseti taj nerf. Iš'o sam ubogim kagerom i drugar mi doš'o u klinč i izbušio me ko kanticu.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...