Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

ma dobili smo albany al pisalo ako se dobro secam da se moze dobiti i premium, i poeni i doubleoonsi kako se vec zovu pa zato pitam

Može. Ako si se dograbio nekog drugog koda sa strane. Ovo što je džabe je samo Albany i port slot uz njega.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cek bre Dandisa, opet neki kodovi, opet neki brodovi... Udeli i nama po koji brodic... :P

Radi dobrih starih Bench dana... :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Dandisa daj neke ss-e znamo da ih imas dosta dobrih pri ruci, pa malo da se divimo :)

(ako ti nije previse tesko, of skroz) :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ma moze i jedno i drugo - okaci sta ti je lakse ( licno bih mozda malo vise preferirao ovo drugo :) ) . Meni je u principu super kada tako okacis nesto - vidim kako izgledaju ti higher tier brodici :)

Hoce li biti neki update, da znam da li da palim igru ili ne ? :)

Mada, vec je neko vreme nisam ukljucio, updateovanje mi garant ne gine... :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

je l' tera neko japanske BB? Kawachi nije najsjajniji, ali ume da ubode fino. Myogi mi je bio potpuno drugi brod i nagovestavao je koliko ce Kongo da sabija. Kongo je po meni bas savrsen BB - idealni balans artiljerije, brzine, HP-a i okretnosti. ima i fin domet, narocito kad pogledam Fuso-a koji ce potpuno apgrejdovan imati samo 14.5km, bedak. sa druge strane, Nagato/Amagi deluju kao da ce biti zverine a la Kongo, ako ne overim dok dodjem do njih =(

cruiseri mi se isto dopadaju, mada se npr. Furutaka potpuno razlikuje od Kume. radujem se Aobi, topovi imaju veci RoF i domet, a i zbog onih "defanzivnih" uglova pod kojim se moze bacati torpedo.

ostale nacije ne igram, Japan ftw! o/

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Ne znam otkud ti to da Fuso baca do 14.5, pogotovu posle apgrejdovanih modula. Max range mu je 20.5, da ima 14.5 Clevland bi mogo da ga zaliva do smrti. Nemam pojma kakvi su Kawachi i Myogi, preskocio sam ih a svi posle su jako zabavni, trenutno na Amagiju jurim rank. Sto se kruzera tice, IJN su meni bili zanimljiviji od USN, destojeri se jako razlikuju, mada su rusi pravo osvezenje. Ovak deo foruma je ocigledno mrtav, bleji na https://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/

Link to comment
Share on other sites

hm, moguce da nesto pogresno tumacim, ali evo i SS-a:

fus1.jpg

hull moduli unapredjuju range (iako se ne to ne vidi u onom malom popupu, nego mora da se klikne na modul da bi se videlo u sidebaru), pa mi je i zato bilo cudno da BB tog tiera ima tako mali range.

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...