Jump to content

WOT IS-6 misija


Recommended Posts

 Victory
Sacred Valley 1/3/2014 10:00:11 PM
 Type 4 Chi-To
Experience received:  1,786    Credits received  43,330  

Mission completed! Reward:
Premium days added: 3

 

 

ovo je bila zadnja partija, tako da je IS6 stigao u garazu

 

 Accelerated crew training 'IS-6' is on.

 

okruglo 20 dana po , otprilike 4 ipo sata u proseku dnevno , naravno pod premijum nalogu, i zaradio .  E sad da vidimo dal'  tenk valja :)

Link to comment
Share on other sites

Bravo veverice, nego kazi ti meni kad si vec naterao posadu toliko, da nije ta 6ica kupljena ranije?   [;)]

nije brate posada mi je sa is4 

nije brate posada mi je sa is4 

1551648_10201531615912125_1319144577_n.j

Bravo veverice, nego kazi ti meni kad si vec naterao posadu toliko, da nije ta 6ica kupljena ranije?   [;)]

ja nemam posadu na premium tenkovima uvek treniram posadu sa drugih tenkova na njima

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast drugari  [:D] Ja ću biti realan, prosečnom igraču treba oko 6h dnevno da piči (ako ne podeli računam na 15 dana grindanja sa premiumom), tako da ono mesec dana može da se igra i manje po 3 sata pa da se stigne opušteno. Ja sam na to gledao drugačije, krenuo igram avione WOWP od kog me ne boli glava, gde se ne nerviram ko kako igra, a i pejzaž je lepši. Pokupovao gomilu premiuma, ni ne znam šta ćemi al ae da se naigram kao čovek.  [roflmao] Pošto sma krenuo WOWP ja batalio tenke, a krenuo ozbiljno u jednom danu napucao 50k sa Rusima i šta bi batalio.. Nije vredan tenk od 50e da me boli glava, radije sam pikao WOWP 2 čuke možda i manje i čitao u međuvremenu neku knjigu, i učio za faks.. Da je ovo nolajferska misija, itekako nije, već je stvar kako ko gleda na ovo. Ja lično znam da će mi biti krivo što ga nisam otključao, ali sam svestan da sada kada kupim T 10 verovatno neću ni igrati više sem klanskih (kojih trenutno nema) tako da ono. WOWP je ideja WOWP je promena okruženja, čekam avione klanske d ase igraju da se uzimaju neki goldi ovo ono.  [:D] OGROMNE ČESTITKE ZA PČELE RADILICE. BTW MISIJA NIJE NOLAJFERSKA! 

Link to comment
Share on other sites

meni je misija pala skroz opusteno...i to sam poceo da igram od 26og septembra, po 3h dnevno, tj samo sam uzimao x2/x5 sa svim tenkovima pri cemu su mi rusi i dalje najbolji tenkovi, x5 sa rujama sam opusteno uzimao po 8k-10k exp-a(t-34-85 i kv-1s), ako bi nastavio sa x2 dnevno stigao bi bez problema do is-6(4 nacije na 70k, ruje na 86k, svabe i usa na 40k)

sad za vikend sam pogurao dosta jer sam bio free :D

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

meni je misija pala skroz opusteno...i to sam poceo da igram od 26og DECEMBRA, po 3h dnevno, tj samo sam uzimao x2/x5 sa svim tenkovima pri cemu su mi rusi i dalje najbolji tenkovi, x5 sa rujama sam opusteno uzimao po 8k-10k exp-a(t-34-85 i kv-1s), ako bi nastavio sa x2 dnevno stigao bi bez problema do is-6(4 nacije na 70k, ruje na 86k, svabe i usa na 40k)

sad za vikend sam pogurao dosta jer sam bio free :D

 

fixd bro ;)

 

@ topic:

 

realno misija se moze zavrshiti, iako sam propustio poprilichno dana dobrih za grind (npr. onaj x2 za svaku pobedu, jedan dan x5 itd.), situacija mi je sledeca:

 

Ger       - 100k

USSR    - 100k

Fra        - 85k

USA       - 80k

UK         - 60k

Chi        - 85k

Jap        - 60k

 

tako da ono.. svako je mogao, chak i bez preterano muke, obzirom da ja nisam preterano igrao, najvishe 2-3h dnevno i to samo kada mi se ukaze prilika,, sa izuzetkom ovog vikenda gde je mozda bilo i sat vremena vishe od toga.. dodushe, ja sam pukao free xp da bih odmah igrao tier VI kineza, japanca i engleza, ovo ostalo sam vec imao :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Mislija je laganica , stalo mi nesto manje od 10k , ali cekam da prodju ovi popusti, jer vec imam IS 6 pa da dobijem punu kompezaciju u zlatu. ;)

 

Prakticno sam zavrsio misiju u 2 nedelje , bez nekog cimanja.

 

Inace namazan je WG dali su ovu misiju tacno u vreme kad izlaze WT tenkici ;)

Link to comment
Share on other sites

Mislija je laganica , stalo mi nesto manje od 10k , ali cekam da prodju ovi popusti, jer vec imam IS 6 pa da dobijem punu kompezaciju u zlatu. ;)

 

Prakticno sam zavrsio misiju u 2 nedelje , bez nekog cimanja.

 

Inace namazan je WG dali su ovu misiju tacno u vreme kad izlaze WT tenkici ;)

pa popusti se završavaju kad i misija bolje uzmi i 15% manje gold nego 0

Link to comment
Share on other sites

kao i popusti :) svi popusti na tier VIII-X tenkove traju do 16. januara :) ako ne uzmes is6 do tada, neces ga uzeti uopste :)

 

mozda se nisam lepo izrazio - i is6 misija i popusti se zavsavaju istog minuta, bukvalno :)

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

 

Mission completed! Reward:
Vehicles added: IS-6
Slots added: 1
[jupi]

 

 

gz bato :)

 

lepo sam ti rekao u cetvrtak da ces ga uzeti najkasnije do subote :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

srecno ti bilo - mrhe i ja smo relativno brzo zavrsili nase is6 misije.

 

realno tih 60k expa je moguce izgrindati u toku dana, narocito ako se smenjuje vise ljudi.

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...