Jump to content

WOT IS-6 misija


Recommended Posts

Sorry but *ebi ga. PRvi put na ovom forumu pa sam se ugruvao , nisam se informisao na vreme.

 

Zavrsio sam ruse, i amere, englezi na 91 k, francuzi na 87 k, a najteze mi ide , verovali ili ne sa nemcima, mrzim VK tenkove :)

 

Nemci su mi bili smor sa VK, ali sam prešao na JgPzIV i uživao, čak sa njim napravim i rekord 2600 exp

Link to comment
Share on other sites

Sorry but *ebi ga. PRvi put na ovom forumu pa sam se ugruvao , nisam se informisao na vreme.

 

Zapravo je Dule je u krivu ovde, ovaj topic je skroz na mestu posto je aktuelnost trenutna a ocigledno ima interesovanja. Bolje da je odvojen topic nego da mene admini smaraju da splitujem :)

 

Elem, ja sam trenutno u fazi preseljenja gajbe tako da nema sanse ni da razmisljam o ovoj misiji ali mi je drago da ce dosta ljudi ocigledno uspeti da zaradi taj IS-6.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

no life misija :D

i ja isto ,mnogo je to igranja ,tacno bih lajsnuo :D

 

Ma i nije baš evo ja nisam igrao jedno 5 dana a tu sam na 60% misije, eto ima jos 16 dana da se igra tako da za ti 16 cu preci tih 40% kad sam za 10 uradio 60%.

Inače neki ljudi iz klana u kome sam su već završili i dobili IS-6

Link to comment
Share on other sites

Ma i nije baš evo ja nisam igrao jedno 5 dana a tu sam na 60% misije, eto ima jos 16 dana da se igra tako da za ti 16 cu preci tih 40% kad sam za 10 uradio 60%.

Inače neki ljudi iz klana u kome sam su već završili i dobili IS-6

Više se isplati pljunuti pare, koje za to vreme igranja mogu višestruko da se naprave radom. Ispašće vam oči ljudi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...