Jump to content

WoWP give away! POKLANJAMO GOLD, PREMIUM i F11C-2 avion!


Recommended Posts

Prijavio sam se vec za kodic poodavno, ali realno, moram da prokomentarishem, jer bacih sada pogled po ovom topicu i kontam da ochekujem da Lakiju pukne film i izdeli banane zbog neposhtovanja pravila nagradne igre pojedincima.. par stvari - spam vam nece pomoci ljudi, vash nick SAMO JEDNOM ulazi u bubanj (ako udje u bubanj), takodje, kodovi vaze SAMO JEDNOM po nalogu, tako da vam ni dobijanje mase kodova nece znachiti ama bash nishta. Takodje, mozda nisam kompetentan za ovo shto cu dodati, ali mislim da bi mozda organizatori (voljene baje KlanRUR-a), trebale da ubuduce uzmu u obzir da ograniche ucheshce u nagradnoj igri koja pochinje na ljude koji su do tog trenutka registrovali naloge, jer sam pod utiskom da je ovo bila politika "SPAAAM EVERYWHERE", pardoniram ako sam nekoga uvredio ovim.

 

Onima od vas koji ZAISTA igraju WoWp i WoT, tj. onima koji ste zaista chlanovi ove zajednice vec neko vreme, zelim svu srecu u nagradnoj igri o/

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...