Jump to content

WoWP give away! POKLANJAMO GOLD, PREMIUM i F11C-2 avion!


Recommended Posts

nisam ocekivao da cu dobiti, ali srecni dobitnik nesrecnog koda :)

polako ljudi, napisao covek da im je poslao mail da je doslo do zabune.

valjda ce resiti wg ako su trazeni bonus a ne intive kodovi onda je njihova greska, ne verujem da im je frka za 100 kodova ako su obecali, ipak im je u cilju da ljudi ostanu da igraju wowp posto je lose posecen od kad je izasla igra

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky - Ne smatraj me pohlepnim i ne zameri ali imam jedno pitanje koje mislim da sve nas interesuje:Hocemo li dobiti druge kodove koji funkcionisu za nas stare igrace ?

 

Da bilo bi lepo jer opet generalno gledano mi i dalje igramo igru i pomoglo bi dosta svakako, opet sve ovi inv i novi igraci u game-u vrlo su velike sanse da posle 2-3 nedelje pa i mesec dana batale igru. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Zato se pre pocetka svega lepo pita , i lepo objasni  igracima, .....i ima logike da vam daju invite kodove,kako bi popularisali avioncice, tako da su se ljudi dzaba nadali.

Ovako danima cekas neki kurac , i dobijes kurac. Zamerka adminima sto se nisu o svemu lepo raspitali. 

 

Ali sta je tu je, ako znate nekog ko hoce da krene sa igrom, pm me and i will give you my code .  POZ

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ok, ko je nezadovoljan neka bude nezadovoljan, ko razume situaciju razume, kodovi su nažalost takvi da mi nemamo mogućnost da proverimo da li rade pre nego što ih drugima damo, jer bismo ih samim tim aktivirali i bili bi neupotrebljivi.

 

Nadamo se da će rešiti problem i poslati ispravne kodove, to već svakako nije do nas.

 

Hvala svima koji su učestvovali i koji razumeju o čemu se radi.

Link to comment
Share on other sites

Nema ljutnje,i ne vidim razlog za ljutnju...Cak naprotiv, hvala vam. Vi ste imali i dobru volju a eto i priliku da nam pomognete a i na taj nacin sebe da promovisete. Doslo je do male zabune, tj eto greske u komunikaciji da je tako nazovem.

nismo mozda dobili mi licno bonus ali smo dobili obecano i gore navedeno u svakom slucaju... Sto sad svoju nagradu da ne poklonite nekom drugom? podelite je sa nekim kome ce to znaciti, ne budite samozivi kao neki. :)  Nemoguce da nemate nekog brata,druga,kuma itd. koji ce sad poceti da igra bilo koju od ove dve igrice. To je lep bonus za pocetak

Jos jednom hvala , a sto se tice novog koda... znate onu "a za godisnjicu sluzbe ako me se sete, sete me se ... ako ne nikom nista"  [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Sve ok, ko je nezadovoljan neka bude nezadovoljan, ko razume situaciju razume, kodovi su nažalost takvi da mi nemamo mogućnost da proverimo da li rade pre nego što ih drugima damo, jer bismo ih samim tim aktivirali i bili bi neupotrebljivi.

 

Nadamo se da će rešiti problem i poslati ispravne kodove, to već svakako nije do nas.

 

Hvala svima koji su učestvovali i koji razumeju o čemu se radi.

 

 

Ma sve je ok, razumemo,   izreklamiramo vas forum, gomila poseta, oni puste sto invite code, kao bi prosirili igricu koju dnevno igra stotinak ljudi , jer nije za k.... ,

vi privicete pricom, kako ima golda i premijum SHIT aviona, i kad sve to prodje, izvinjavamo se , mnogo se izvinjavamo ...

 

naseo sam i ja na foru , al jebi ga, sta je tu je. ...ako neko hoce invite code, ovo je moj , neka ga u zdravlju sluzi,

FR7GP-9ZR46-PBP4H

 

ja i onako cu se snaci kao i do sad, 500 golda to mi je 400 kinte sa sluzbenog mobilnog preko poruke, ovo premium shit bi ionako prodao za sicu , a

3 dana premijum , zaradicemo , bice eventa na tenkicima. Ako i kojim slucajem dobijete ''ispravne '' kodove i , ne podelite svojim ljudima, mene ne racunajte , dajte nekom, ko ce i dalje da vas prati .

 

Pozdrav !

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Ma ok , problem je u WG-u, oni su opste poznati po promasajima, narucito ovi sto rade u Parizu za EU server...

 

Ako budu hteli da izadju u susret i isprave gresku, bice dobro, ako , ne , ebi ga sta da se radi, pikacemo svakako i bez jednog bonus code.

Link to comment
Share on other sites

Ma sve je ok, razumemo,   izreklamiramo vas forum, gomila poseta, oni puste sto invite code, kao bi prosirili igricu koju dnevno igra stotinak ljudi , jer nije za k.... ,

vi privicete pricom, kako ima golda i premijum SHIT aviona, i kad sve to prodje, izvinjavamo se , mnogo se izvinjavamo ...

 

naseo sam i ja na foru , al jebi ga, sta je tu je. ...ako neko hoce invite code, ovo je moj , neka ga u zdravlju sluzi,

FR7GP-9ZR46-PBP4H

 

ja i onako cu se snaci kao i do sad, 500 golda to mi je 400 kinte sa sluzbenog mobilnog preko poruke, ovo premium shit bi ionako prodao za sicu , a

3 dana premijum , zaradicemo , bice eventa na tenkicima. Ako i kojim slucajem dobijete ''ispravne '' kodove i , ne podelite svojim ljudima, mene ne racunajte , dajte nekom, ko ce i dalje da vas prati .

 

Pozdrav !

Brate Jagodinac ne vidim razlog za takav stav.  da ne kazem nesto gore. ako ti je stalo toliko do 500 golda a sam kazes da nije. (jer tu je sluzbeni tel.) ne vidim razlog za prozivanje ljudi koji su ti poklonili nesto sto si  zeleo (posto si ocigledno visio svaki dan na forumu i postovao za ovih par dana da budes primecen i nagradjen) a sad kad si dobio , pljujes i hejtujes. Da si neko razmazeno  dete razumeo bi ali ti si covek i trebao bi imati bar malo razumevanja a ne odma dz i bu i aj zdravo...

Link to comment
Share on other sites

Samo bez nervoze, moguce da je neko iz WG zajebao, dobice Laki sutra info od njih sta i kako. Nadamo se da ce oni resiti, ako ne, jbg, izvinjenje, ali je problem nastao s njihove strane jer su rekli da su kodovi za postojece igrace. Dakle sacekajte malo samo, realno niko nije mogao da zna za situaciju dok kodovi nisu podeljeni. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Samo bez nervoze, moguce da je neko iz WG zajebao, dobice Laki sutra info od njih sta i kako. Nadamo se da ce oni resiti, ako ne, jbg, izvinjenje, ali je problem nastao s njihove strane jer su rekli da su kodovi za postojece igrace. Dakle sacekajte malo samo, realno niko nije mogao da zna za situaciju dok kodovi nisu podeljeni. 

moguce da je neko iz WG zajebao....kako te nije sramota uvek svaljuj krivicu na drugog...

Link to comment
Share on other sites

WG EU je poznat po fejlovima i nije to nista novo, a Laki kaze da im se ovako nesto vec desavalo. Laki takodje kaze da su prilikom te greske i izlazili u susret. Ja sam isto imao pozitivno iskusto sa WG-om vezano za izlazenje u susret, kad je covek iz igraonice popio neki retardirani ban. Uz ljudski razgovor i objasnjenje ban su sklonili i coveku dali neki gold kao izvinjenje za tih par dana cimanja.

 

Dakle, ljudi smo i ljudi su, sranja se desavaju, a ima volje za resavanjem. I ima sanse da dobijemo te kodove  [:D] Unapred niko nije mogao da zna da li su invite kodovi ili su standardni kodovi za vec postojece naloge. To je (mozda) mogao da zna samo WG, i niko drugi, dok ne pokusa da taj kod i iskoristi. To sto do sada nismo znali kakvi su kodovi samo znaci da niko "iz uprave foruma" nije ni probao da ih zloupotrebi i da su zaista namenjeni i cuvani za ovu akciju. I nigde nikako nisu mogli da se "raspitaju za ovu akciju", jer je ocigledno WG poslao pogresne kodove, ili nisu naglasili da su invite kodovi.

 

Sad kucam bezveze jednu jednostavnu stvar, samo presipam iz supljeg u prazno, prosto ne znam sta bih drugo i rekao, situacija je ocigledna. Poslati su pogresni kodovi. Pametnome dosta.

Link to comment
Share on other sites

WG EU je poznat po fejlovima i nije to nista novo, a Laki kaze da im se ovako nesto vec desavalo. Laki takodje kaze da su prilikom te greske i izlazili u susret. Ja sam isto imao pozitivno iskusto sa WG-om vezano za izlazenje u susret, kad je covek iz igraonice popio neki retardirani ban. Uz ljudski razgovor i objasnjenje ban su sklonili i coveku dali neki gold kao izvinjenje za tih par dana cimanja.

 

Dakle, ljudi smo i ljudi su, sranja se desavaju, a ima volje za resavanjem. I ima sanse da dobijemo te kodove  [:D] Unapred niko nije mogao da zna da li su invite kodovi ili su standardni kodovi za vec postojece naloge. To je (mozda) mogao da zna samo WG, i niko drugi, dok ne pokusa da taj kod i iskoristi. To sto do sada nismo znali kakvi su kodovi samo znaci da niko "iz uprave foruma" nije ni probao da ih zloupotrebi i da su zaista namenjeni i cuvani za ovu akciju. I nigde nikako nisu mogli da se "raspitaju za ovu akciju", jer je ocigledno WG poslao pogresne kodove, ili nisu naglasili da su invite kodovi.

 

Sad kucam bezveze jednu jednostavnu stvar, samo presipam iz supljeg u prazno, prosto ne znam sta bih drugo i rekao, situacija je ocigledna. Poslati su pogresni kodovi. Pametnome dosta.

poslali su ono sto su i rekli da ce da posalju...a to sto momcadija iz klanrura ne zna da prevede to je druga stvar....

Link to comment
Share on other sites

Ja vas drustvo nekrivim za nista , ispostovali ste sta ste rekli , kodove smo dobili i sad kome se nesvidja nek ide na drugi forum. Ja sam vam zahvalan za kod i sad taj kod zelim da poklonim nekom ko nije poceo da igra WoWp posto ga ja igram vec neko vreme.

 

Znaci ko zeli kod kao poklon nek se javi (NOVI IGRACI) da nebude zabune oped!!

 

KOD OTISAO MOM KLANU!!

Edited by Hegedis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...