Jump to content

WoWP give away! POKLANJAMO GOLD, PREMIUM i F11C-2 avion!


Recommended Posts

Realno bi imale vecu vrednost neki ispamovanih 10 postova.

sto se mene tice akcija im je uspela, jer planiram da  nastavim da posecujem forum. Nasao sam zanimljivih stvari

ali da idem od teme do teme i da spamujem bilo bi glupo.

ovo pitam jer vidim da ima vise nego duplo prijava a velika vecina je napravila tih 10 postova, pa bi mi bilo glupo da ispadnem iz trke zato sto nisam hteo da spamujem ... samo toliko

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice akcija im je uspela, jer planiram da  nastavim da posecujem forum. Nasao sam zanimljivih stvari

ali da idem od teme do teme i da spamujem bilo bi glupo.

ovo pitam jer vidim da ima vise nego duplo prijava a velika vecina je napravila tih 10 postova, pa bi mi bilo glupo da ispadnem iz trke zato sto nisam hteo da spamujem ... samo toliko

Trenutno ima 254 komentara na ovaj thread... a kljuceva ima samo 100... bez spamova... bez nepotrebnih komentara (kao sto je ovaj) realno ima oko 120-150 prijavljenih.

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

Dosao mucavac kod doktora i kaze: 
- Ddddoktoore, jja imam problem sa sspavanjeem. Vvvidite, ja stalno sssanjam pppiliće i oni su tako ggglasni da ne mogu ssspvaati. 
- Pa zasto ih ne otjerate? 
- Ppa ja im kaze išš, ppaa ih ode 15 ali ostane iiih 15. 
- Pa recite im ponovo is! 
- Ppa ja kazem pponovo is, pa ih oode 8 a ostane 7. 
- Ppa otjerajte ih ponovo 
- Pppa ja opet kazem iiiš i ode ih 6 a ossstane jedan, jedddan mmalli crni kojji je najjjglasssniji 
- Pa otjerajte ga u u picku materinu 
- Pa ja kkkazem idi u pipipipipi...i svi mi se vrate :)

 

Malo humora medju ovim spamovima nije na odmet :) Cast pojedincima

Link to comment
Share on other sites

Ok mislim da mi je trebalo oko 45 minuta da pocistim topic. Velika vecina spamera je dobila perma ban. Tj. oni koji su zaista preterivali i nisu nigde drugde na forumu pisali su dobili perma ban i svi njihovi postovi su obrisani.

 

Ostatak "manjih" spamera su dobili warn a neki i dvodnevni ban. Razumem da zaista zelite kod, ali spamovanjem necete do toga stici. 

Link to comment
Share on other sites

"Želim WoWP kod"

Ok mislim da mi je trebalo oko 45 minuta da pocistim topic. Velika vecina spamera je dobila perma ban. Tj. oni koji su zaista preterivali i nisu nigde drugde na forumu pisali su dobili perma ban i svi njihovi postovi su obrisani.

 

Ostatak "manjih" spamera su dobili warn a neki i dvodnevni ban. Razumem da zaista zelite kod, ali spamovanjem necete do toga stici. 

 

Molim vas nemojte pogresno da me razumete, imao sam jedan post sa:

"Želim WoWP kod"

i jos jedan gde pitam dal je pod morati da ima 10 postova . nisam opomenut jer mislim da nisam spamovao

ali mi je taj prvi post sa prijavom i "Želim WoWP kod" obrisan , a nisam upozoren a ni banovan

zato vas molim da me ne zaboravite kad budete izvlacili pobednike. da se i moje ime nadje u bubnju :D

Link to comment
Share on other sites

Dobio, hvala!

Ali ima jedan problem, odem na wowp login sajt, blabla i kada hocu da redeemujem kod -> You cannot redeem bonus code on this account.

 

Smrdi.Ajde da nikad nisam igrao WoWP, nego sam provodio neko vreme tu, oko 2 meseca.

 

Edit: Da nije mozda to kod za pocetnike, a niste nam rekli? xD

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Ne morate da vraćate kodove, poklonite ih dalje kome mislite da treba, jer su svakako već prosleđeni ljudima i nećemo da pravimo komplikaciju.

 

Prošli put kada smo dobili loše kodove (doduše za drugu igru) ispravili su se i poslali ispravne a stari su i dalje bili aktivni, tako da se nadamo da će tako biti i ovoga puta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...